gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen - Yaşın Tutmaz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Tutmaz, tutmaz, senin de yaşın tutmaz) Bu yaptığın,bu çektirdiğin
    Hiçbir aşk kitabında yazmaz
    Sen rahat ol, keyfine bak
    Ayrılığın beni bozmaz

Hiç düşünmez umursamaz
    Ey halden anlamaz
    Bu devran hep böyle dönmez
    Yaptıkların yanına kalmaz
    Kalmaz! Kalmaz!

Bırak bu işleri bırak bu işleri
    Tereciye tere satılmaz
    Benimle aşk oyunu oynamaya
    Senin de yaşın tutmaz

Gökhan Özen - Yaşın Tutmaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Kalbim Seninle

Gökhan Özen - Kalbim Seninle

Bak sevgilim, bak neler ettik yine kendi kendimize biz Çok severken, çok yazık ettik, bu kadersiz aşkımıza biz Aah ne farkeder, yanımda yoksan, sevdan benimle Aklım kopar gider başımdan Bedeli yalnızlık olsada kalbim seninle Kalbim seninle kalbim seninle Baktığın her yıldızda attığın her adımda Kalbim seninle kalbim seninle Akşam üstü kumsalda damla damla her yağmurla Kalbim seninle! Hem...
  2. Gökhan Özen - Gidenlere

Gökhan Özen - Gidenlere

Bu ayrılık gelir geçer Gün gelir ansızın kavuşur gözler Her nerdeysen her ne haldeysen Gün gelir yollar yine sana döner Hep kalanlara gidenleri kattım Bir gün yerine geçemediler O kalanlara gidenleri kattım Yine bir tane sen etmediler
  3. Gökhan Özen - Feda olsun

Gökhan Özen - Feda olsun

Ne öncesi ne sonrası Tek sevdiğim sen ol bu yeter bana Ne lalesi ne goncası Tek çiçeğimsin kıyamam bakmaya sana Derken... terk ettin gittin severken Kaldım bir başıma Derken... sebepsiz gittin çok erken Kıyamet koptu içimde Vur yine de yıkılsam da ben Vur yeter ki sonum olsun elinden Gel bir an bir an daha çal ömrümden Feda olsun yar
  4. Gökhan Özen - Dayanamam

Gökhan Özen - Dayanamam

yorgunum özlemekten hayalini Ağlarım gözlerimde yaşlar seli Bir seni unutmadım yıllardır Birde ben ağlarken gittiğini Dayanamam inan dayanamam buna Unutamam bir an, dokunamam sana Harcanırım uğruna aldırmadan zamana Diyemem dilim varmaz diyemem elveda Yalnızım taşıyamam sensizliği Ağlatır gecelerin sessizliği Bir seni unutmadım yıllardır Birde ben ağlarken gittiğini...
  5. Gökhan Özen Nişanlandı

Gökhan Özen Nişanlandı

Genç kızların sevgilisi yakışıklı popçu Gökhan Özen CHP'ye damat oluyormuş...Hadi hayırlısı :tik: Ünlü popçu Gökhan Özen ile CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Sevigen’in oyuncu kızı Selen Sevigen, Sevgililer Günü’nde nişanlandı. Törende çiftin alyanslarını CHP Genel Başkanı Deniz Baykal taktı. Kısa bir konuşma da yapan Baykal, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.

Sayfayı Paylaş