gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ünlü popçu Gökhan Özen, yaklaşık 7 senedir nefes almasını engelleyen burun etlerini aldırdı.

Ünlü popçu Gökhan Özen,yaklaşık 7 senedir kendisinde rahat nefes alamama problemi yaratan ve son iki senedir yaşam kalitesini düşüren burun polipi (burun etlerinin genişleyerek burun içindeki nefes alma kanallarını daraltması) nedeniyle deviasyon ameliyatı oldu.

Operasyon yaklaşık bir saat sürdü ve operasyondan sonra Gökhan Özen evinde istirahata çekildi.Dört gün evinde dinlenecek olan sanatçı "çok mutluyum,neredeyse 2000 yılından bu yana yaşam kalitemi ciddi anlamda düşüren ve beni bunca yıl nefes açıcı spreylerle yaşamak zorunda bırakan bu problemimden kurtulup rahat bir nefes alacağım" dedi....

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Tarih Oldun

Gökhan Tepe - Tarih Oldun

Gel otur yanıma Yorulmuşsundur uzaklarda Söylemedim mi sana Döneceksin diye kollarıma Yok yok af dileme Kolay değil affedemem perişan olsan bile Yok aşk dileme kalmadı hiç Olsa bile yazık etmem senle Bu yürek artık senin değil Unutuldun tarih oldun Artık sen diye bişey yok Bakıyorum çabuk yoruldun Aşk senin neyine ettiğini buldun Tanrım affeder mi kahredip çekip gidenleri Kalmadı...
  2. Gökhan Tepe - Oldu

Gökhan Tepe - Oldu

sana kim dedi niye dedi ara dedi bul dedi buldun da ne oldu peki off dedi üff dedi arada bi titredi 0 sesine ne oldu Geriye dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam, ben gideli aylar oldu Ee biliyorum ki dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam ben gideli aylar oldu Ama gözlerim doldu gözlerim doldu Böyle tatlı sözler duymayalı çok zaman oldu...
  3. Gökhan Özen - Feda olsun

Gökhan Özen - Feda olsun

Ne öncesi ne sonrası Tek sevdiğim sen ol bu yeter bana Ne lalesi ne goncası Tek çiçeğimsin kıyamam bakmaya sana Derken... terk ettin gittin severken Kaldım bir başıma Derken... sebepsiz gittin çok erken Kıyamet koptu içimde Vur yine de yıkılsam da ben Vur yeter ki sonum olsun elinden Gel bir an bir an daha çal ömrümden Feda olsun yar
  4. Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk

Gökhan Özen - Balıklara Yem Olduk

Bir büyük sevdaydı yaşadığımız En aksi umutları Yarınlara taşırdık Taksi mesafesiydi ayrılığımız Akşam kavga eder Sabaha barışırdık Bu sevda nöbetleri Gün gelince bitiyor İnsan göz göre göre Kendini aldatıyor Unuttuk yeminleri Biz sevmekten yorulduk O sarhoş denizlerde Balıklara yem olduk
  5. Gökhan Özen Baba Oldu !

Gökhan Özen Baba Oldu !

gökhan özen gökhan özen yıldız masalı gökhan özen yıldız masalı tnt ile ilgili bilgiler burada melekler. Evet yanlış okumadınız melekler :) Gökhan Özen baba oldu ama dizide ki rolü icabı :D:D Yıldız masalı adlı dizide ki performansıyla beğeni toplayan Gökhan Özen son bölümde baba olarak bu keyfi de az biraz tatmış oldu melekler :) Senaryo gereği dört çocukla kamera karşısına geçen Özen,...

Sayfayı Paylaş