gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Özen'in Kızı Ada Deren Dünyaya Geldi....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Gökhan Özen Baba Oldu Gökhan Özen'in Kızı Oldu

Gökhan Özen 2010 yılında hayatını birleştirdiği CHP milletvekilinin kızı Selen Özen'den bir kızı dünyaya geldi. Bebeklerinin adını Ada Deren koyan çift ilk resimlerini de twitter hesaplarından baylaştılar..Bir zaman oynadığı dizide babalık heyecanını yaşayan Gökhan Özen şimdi gerçekten baba oldu....:D:D.Bizlerde bebeğe hoşgeldin diyoruz ve resimlerini buradan payşalıyoruz...

Gökhan Özen Baba Oldu

Ünlü sanatçı Gökhan Özen baba oldu, büyük merakla beklenen bebeği Ada Deren'in fotoğraflarını da hemen paylaştı.

Temmuz 2010 tarihinde hayatlarını birleştiren ünlü sanatçı Gökhan Özen ve CHP İstanbul milletvekili Mehmet Sevigen'in kızı Selen Özen, ilk bebekleri "Ada Deren" i kucaklarına almanın heyecanını yaşıyor. Memorial Şişli Hastanesi'nde Prof. Dr. Semra Kahraman'ın gerçekleştirdiği sezaryen doğum ameliyatı ile dünyaya gelen "Ada" Bebek, 48 cm ve 3040 gr ağırlığında. 2 gece hastanede kalan Selen Özen bugün taburcu oluyor.

Ünlü çift büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade ederken, Genç baba Gökhan Özen, "Allah'ıma binlerce kez şükrediyorum ki; bana bu güzel duyguyu yaşattı. "Ada" bugüne kadar bana verilmiş en büyük armağan. Ona büyük bir aşkla bakıyorum ki; zaten "Ada" gerçek bir aşk çocuğu" diyerek duygularını dile getirdi.

"Ada" bebeğe yoğun ilgi gösteren Gökhan Özen fanları ise sanatçının @gokhanozen4real isimli Twitter hesabına "En yakışıklı baba yorumu" ile binlerce sevgi mesajı yolladılar. Gökhan Özen ise bebeğinin ilk fotoğraflarını önce fanları ile Twitter hesabından paylaştı.

"Ada" Bebek, ilk torun olarak Sevigen-Özen ailelerinde de büyük bir sevgi ve heyecan ile karşılandı.

Gökhan Özen'in Kızı Ada Deren Dünyaya Geldi.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim serelim yeniden Gel senden uzak sevdalarda yüreğim uyur gezer Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel Gel aşkım gel zaman mekan mühim değil yeter ki gel Gel aşkım gel savaşmadan savunmadan esirinim ben İstersen bahar gelir çiçeklenir açar yürek Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel
  2. Gökhan Özen - yalan dünya

Gökhan Özen - yalan dünya

geldiğin günden beri gönlüm garip bir serseri kimseye kalmaz kalmaz kibirin kanunu yalan dünya mal mülk versen ne yazar kader bir yazar bir bozar hiç güven olmaz olmaz kibirin kanunu yalan dünya yalaaaaaan yalaaaan dört yanı yalan dünya hakkımı çalan ömrümü çalan senmişsin yalan dünya hey gidi yalan dünyaaaa geldiğin günden beri gönlüm garip bir serseri kimseye kalmaz kalmaz kibirin...
  3. Gökhan Özen - Özel Kız

Gökhan Özen - Özel Kız

Gözlerine bakınca Dağlardaki kar erir Söylesene güzelim söylesene Senin için aşk nedir? Sokul bana azıcık Isıt beni sıcacık Günahın benim olsun Geçen zamana yazık! Haydi gel gir koluma Kitaplar bizi yazsın Laf aramızda ama Sen çok özel bir kızsın
  4. Gökhan Özen'in Küçüklük Resimleri

Gökhan Özen'in Küçüklük Resimleri

gökhan özenin küçüklüğü gökan özen gökhan özenin küçüklük resimleri özen küçüklüğü küçüklük resimleri
  5. Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

Ebru Gündeş doğum yaptı Alara bebek dünyaya geldi

ebru gündeş doğum yaptı ebru gündeş doğurdu ebru gündeşin bebeğinin adı ebru gündeşin kızı alara ebru gündeşin bebeğinin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Sevgili Melek'ler, dünden beri Ebru Gündeş doğum yaptımı ya da Ebru Gündeş doğurdumu gibi merak içeren sorular soruyordunuz. Nihayet bu gün Ebru Gündeş doğum yaptı ve bebeğinin sağlığıda kendi sağlığıda gayet iyi Melek'lerim. Nur toğu...

Sayfayı Paylaş