gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

GÖKHAN ŞÜKÜR Sevgilisiyle Küs Kalamadı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gökhan şükür biyografi ruken demirer gökhan şükür ruken demirer biyografi boşandı boşandı [​IMG]

GÖKHAN ŞÜKÜR İLE BİRKAÇ AY ÖNCE AYRILDIĞI SEVGİLİSİ RUKEN DEMİRER, BARIŞTI.

GÖKHAN ŞÜKÜR SEVGİLİSİYLE BARIŞTI...

Gökhan Şükür ve oyuncu sevgilisi Ruken Demier, ilişkilerine devam kararı aldı. Çift, dostlarının araya girmesiyle ilişkilerine devam kararı aldı. Şükür ile Demirer Ataşehir'deki Ağaoğlu Sitesi'nde birlikte görüldü.

GÖKHAN ŞÜKÜR Sevgilisiyle Küs Kalamadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Küstüm...

Küstüm...

küstüm
  2. küsüm,küssün,küsüz

küsüm,küssün,küsüz

eşlerin küsmesi rüyada eşiyle küsmek rüyada eşine küsmek - Bugün birliktesiniz diyerek kıymetini bilemeyebilir ve en ufak bir şeyde kalbini kırabilirsiniz eşinizin. Kusurlarını hoş görüp ciddi küslüklerden uzak durmak, ona güzel sözlerle hitap etmek, beklentilerine kulak vermek ve kıymetini bilebilmek nedense yanımızdayken tüm sevdiklerimize karşı ihmal edebildiğimiz davranışlar arasında. Bu...
  3. Şükür secdesi

Şükür secdesi

Zorluk ve musibetleri uzaklaştırmaya, rızkın devamını sağlamaya, zengin olmaya, ilahi lütuf ve ihsanlara ermeye delalet eder.Rüyada görülen sükür secdesi, belalan defetmeye, rizki yenilemeye ve rüyayi gören tarafindan sükür secdesine kosan kimse için mükafata isarettir.
  4. Yalın - Kalamadım

Yalın - Kalamadım

İçim sızlıyor doğru Ama sana git demekten başka yol mu var Onların doğrularıyla büyürken İçine hayat çekmek değil kolay Sesim çıkmıyor doğru Ama bağırsam kime ne faydası var Bedelli mutluluklar düzeninde Yüreğe güvenmek değil kolay Gerçeğin kenarından hayatın düzenine Bir yol bulup ben akamadım Bugün budur pencere yarın kışla yüzleşince Çok üzgünüm kalamadım
  5. şükür ilahisi

şükür ilahisi

şükür ilahisi Her tarafım kan olsa da Can bedenden ayrılsa da Kalbim atar nefesim var Şükür Allah�ım buna da Daha kötü olabilir Buda bir hikmet nedense Çekeceğim bu çileyse Şükür Allah�ım buna da Bir kolum ayağım koptu Vücudum bak param parça Soluyorum daha hala Şükür Allah�ım buna da Derdi veren sabrı verir Çaresini elbet bilir Hakkettim ben bu cezayı Şükür Allah�ım buna da Azrail henüz...

Sayfayı Paylaş