gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Gökhan Tepe - Aşk Sahnede (2011)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

gökhan tepe 2011 Gökhan tepe 2011 albümü, gökhan tepe aşk sahnede albümü, 2011 şarkıları, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar.

Gökhan Tepe 2011 Aşk sahnede adlı albümü sizlerle melekler.

Sanatçi: Gökhan Tepe
    Albüm Adi: Aşk Sahnede
    Türü: Pop
    Dosya Boyutu: 59.47 MB

Albümdeki Eserler 01.Kırmızı Halı
    02.Yalan Olur
    03.Zor Aşık
    04.Söz
    05.Cevapsız Aramalı
    06.Azıcık Aşk
    07.Yardan Ayrı
    08.Birkaç Beden Önce
    09.Birkaç Beden Önce ( Akustik )
    10.Birkaç Beden Önce ( Club ByRak )

Gökhan Tepe - Aşk Sahnede (2011) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Kaç Kere

Gökhan Tepe - Kaç Kere

Çaresiz bakma bana ne olur yalvarırım Ayrılık yakın gibi ben halinden anlarım Çaresiz bakma bana ne olur yalvarırım Ayrılık yakın gibi ben sevenim anlarım Ben ağlarım sen yak resimleri Ben unutmam hayatım sevdiğin o gözleri Bu şehir beni yine sana hapsetti Çaresiz beklerim her seven gibi Vuruldum kaç kere yalancı aşklara Yüreğim alışır sensiz dayanmaya Ne yangınlar gördüm bu sevda...
  2. Gökhan Tepe - Gitme

Gökhan Tepe - Gitme

Yıllar geçti gül yüzün görmeyeli Hala aklımda sen silemem Ah uğrunda bekledim yar yolunda Yoksun şimdi neden kollarımda Hala kokuyor tenin her yerimde Ağlar sana gözlerim Yine dalgalan kara bayrağım aşk elinde Sev beni sev bir daha Üşüyor içim al koynuna Gitme yârim ne olur gitme Mahkûm etme sensizliğe Bir sen vardın susma söyle Çare yok mu ah bu derde Gitme yârim ne olur gitme Mahkûm etme...
  3. Gökhan Tepe - Evire Çevire

Gökhan Tepe - Evire Çevire

Çektiğim acıların aynısından sana da ısmarladım Borçlu kalmayı sevmem bilirsin bi sana geç kaldım Ben yaşadıkça çıldıracaksın ihtimal derim Verdiğim rahatsızlıktan dolayı çok özür dilerim İlk değil ki insanın şeytana uyması Zordur hep gidenlerin kalanları duyması Acım kalır sana pişmanlığımdan Bir yalan uydur hadi bana en doğrusundan Aşk adamı evire çevire döver İhaneti böyle yüreği döner...
  4. Gökhan Tepe - Dönmem

Gökhan Tepe - Dönmem

Bir gün bakmışsın günler geçmiş Aşklar sona ermiş,terkedilmiş Benden sana kalan bir kaç anı Gözleyecek hergün yollarımı Sensizlik çok zor diyeceksin Sözlerime kanıp döneceksin Bir gurur uğruna yaktım seni Üzgünüm birtanem aldattın beni Dönmem birdaha dönmem Bekleme beni sen aldattın sen...
  5. Gökhan Tepe - Çöl Çiçeğim

Gökhan Tepe - Çöl Çiçeğim

Dön gel bana Feryat figan bekler kalbim Çok yorgunum Kurtar beni sensin çarem Çöl çiçeğim Korkularım hüzne ortak oldu Bilinmez yoldayım Sevmişken böylesine vazgeçemem Gözler sanki zindan Sözler günah, yalan Sormam yine de yar neden Kaygısız sevgilim Hiç mi insafın yok senin Gözyaşım sel gibi Aldı benden gençliğimi Kaygısız sevgilim Yetmedi mi çektiklerim Dertlerim dağ gibi Aldı...

Sayfayı Paylaş