gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Bayıldım

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bayıldım kaş çatışına Bayıldım çapkın baygın bakışına Yangın çıkarsa hoş olur da yanında
    Tutuşmak tutuşmak
    Bayıldım iç çekişine
    Bayıldım bittim öldüm gülüşüne
    Aşkım tutarsa hoş olurdu sana
    Sarılmak sarılmak
    Pantalonunu sevdim
    Çıkar onu bebeğim
    Hadi gel bize gidelim
    Gömleğini çok sevdim
    Çöz onu meleğim
    Hadi gel bize gidelim
    Seninle gel karışalım
    Yeminsiz dertsiz aşka alışalım
    Kalbim yanarsa hoş olurdu sana
    Sarılmak sarılmak

Gökhan Tepe - Bayıldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Zor Gelir

Gökhan Tepe - Zor Gelir

Gün gelir seni de bulur ayrılık Zor gelir ayrılmak sevdalından Ne oldu ne bitti anlamadan Alır gider sevgini hiç sormadan Kendi kendime ağladım gecelerce Unutmadım gücendim o sözlere Ne senden bana hayır var Ne de benden sana haydi yoluna Geri dön Hiç kimse sevemez seni benim gibi Kuvvetli Böyle deli acımadan Ne oldu ne bitti anlamadan Alıp gittin sevgini hiç sormadan
  2. Gökhan Tepe - Oldu

Gökhan Tepe - Oldu

sana kim dedi niye dedi ara dedi bul dedi buldun da ne oldu peki off dedi üff dedi arada bi titredi 0 sesine ne oldu Geriye dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam, ben gideli aylar oldu Ee biliyorum ki dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam ben gideli aylar oldu Ama gözlerim doldu gözlerim doldu Böyle tatlı sözler duymayalı çok zaman oldu...
  3. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  4. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  5. Gökhan Tepe - 11.50

Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle

Sayfayı Paylaş