gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

gökhan tepe tanrım affedermi belki hüzün belkide aşk akor Unutulmuş, kurutulmuş güllerim var avuçlarımda Belki hüzün belki de aşk dolasıyor damarlarımda
    Hatıralar baş ucumda gülerken ağladım canım yıllarca
    Sende bahar alışkanlık bense kışın tam ortasında

Kolay değil unutulmak
    Yaşanılan bir şeyler var
    Belki son kez ağlıyorum
    Ayrılığa giden bu yollarda

Tanrım affeder mi
    Kahredip çekip gidenleri
    Kalmadı cesaretim ben affetmem seni

Tanrım affeder mi
    Kahredip kaçıp gidenleri
    Yıkılmadı esaretim ben affetmem seni

Gökhan Tepe - Belki Hüzün Belki De Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gökhan Tepe - Gel Aşkım

Gel paylaşalım ne var ne yoksa herşeyi yitirmeden Gel kirlileri temize çekelim serelim yeniden Gel senden uzak sevdalarda yüreğim uyur gezer Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel Gel aşkım gel zaman mekan mühim değil yeter ki gel Gel aşkım gel savaşmadan savunmadan esirinim ben İstersen bahar gelir çiçeklenir açar yürek Gel aşkım gel istiyorum çılgın gibi gel
  2. Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Gökhan Tepe - Aşkım Her Şeyim

Ben yağmur sonrası bir eski yaz Sen anılarım en deli özlemim Bak yıldızlar sönüyor Sen sonsuzluğa uzanan sesim Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Gizlendi tenime yorgun hasretin Şimdi nerdesin aşkım herşeyim Dön bak gözlerime ben hala seninim
  3. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  4. Gökhan Tepe - Aşk Sahnede (2011)

Gökhan Tepe - Aşk Sahnede (2011)

gökhan tepe 2011 Gökhan tepe 2011 albümü, gökhan tepe aşk sahnede albümü, 2011 şarkıları, 2011 albümü, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Gökhan Tepe 2011 Aşk sahnede adlı albümü sizlerle melekler. Sanatçi: Gökhan Tepe Albüm Adi: Aşk Sahnede Türü: Pop Dosya Boyutu: 59.47 MB Albümdeki Eserler 01.Kırmızı Halı 02.Yalan Olur 03.Zor Aşık 04.Söz...
  5. Gökhan Tepe yeni albümü Aşk Sahnede

Gökhan Tepe yeni albümü Aşk Sahnede

gökhan tepe yeni albüm şarkıları gökhan tepe son albüm son şarkıları gökhan tepe, yeni albümü, 2011 albümü, yeni şarkıları, aşk sahnede, şarkısı haberleri burada arkadaşlar. Yıllardır sessiz sakin ve durgun olan Gökhan Tepe, sessizliğini de sakinliğinide 'aşk Sahnede' adlı albümü ile bozdu Melek'lerim. Gökhan Tepe, kariyerinin 15’inci yılında altıncı albümü “Aşk Sahnede” ile...

Sayfayı Paylaş