Gökhan TEpe Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

1. PaSikA

PaSikA New Member

gökhan tepe resimleri gokhan tepe resimleri gökhan fotoğrafları resmi sitesi fotoları

Son düzenleme: 26 Kasım 2008
  2. aSqimSin

aSqimSin New Member

Cevap: Gökhan TEpe Resimleri

çok yakışıklı Allah sahibine bağışlasın. yüzü çok düzgün,düzenli.. süper yakışıklı ya :) iticiliği de yok. resimler için teşekkürler canım.

3. destina68

destina68 New Member

Cevap: Gökhan TEpe Resimleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 26 Kasım 2008
  4. Misafirece

Misafirece Kayıtsız Kullanıcılar

gökhanım

aşkım gökhan tepecim

5. gkhntpe

gkhntpe Kayıtsız Kullanıcılar

o tatlılığa ölürüm, eriyip bittim o nasıl bir sestir, o nasıl bir yakışıklılıktır yarabbimmm!!!

Gökhan TEpe Resimleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - Oldu

sana kim dedi niye dedi ara dedi bul dedi buldun da ne oldu peki off dedi üff dedi arada bi titredi 0 sesine ne oldu Geriye dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam, ben gideli aylar oldu Ee biliyorum ki dönerse zaman yaşarız aşkımızı hemen oldu Ne söylüyosun be anam ben gideli aylar oldu Ama gözlerim doldu gözlerim doldu Böyle tatlı sözler duymayalı çok zaman oldu...
  2. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  3. Gökhan Tepe - Bayıldım

Bayıldım kaş çatışına Bayıldım çapkın baygın bakışına Yangın çıkarsa hoş olur da yanında Tutuşmak tutuşmak Bayıldım iç çekişine Bayıldım bittim öldüm gülüşüne Aşkım tutarsa hoş olurdu sana Sarılmak sarılmak Pantalonunu sevdim Çıkar onu bebeğim Hadi gel bize gidelim Gömleğini çok sevdim Çöz onu meleğim Hadi gel bize gidelim Seninle gel karışalım Yeminsiz dertsiz aşka alışalım...
  4. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  5. Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle

Sayfayı Paylaş