gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Vefasız Yar

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yine düştüm peşine Muhtacım gül yüzüne Allahım nedir çektiğim benim
    Bitmiyor bu çile
    Sevmişim seni anla halimi
    Tut elimi yar
    Ha şöyle gül bana
    Hasretim sana
    Gel vefasız yar
    Yak ateşleri
    Boz yeminleri
    Sev vefasız yar
    Seni gidi zalim yar
    Ne olacak halim yar

Gökhan Tepe - Vefasız Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  2. Gökhan Tepe - Deli Yarim

Gökhan Tepe - Deli Yarim

Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Boş ver arama beni Gözlerim görmesin Tanıma beni istemem Sevmez olsun sevenim Beni ağlattın ya Tükendim, gücendim sana İnandım aşkına Boş yere beni kandırma Amaaaan Deli yârim bana he de yârim Bu bahara evlenelim Ellerim, gözüm değdi değecek İnadına küsmeyelim Boş ver arama beni Gözlerim...
  3. Gökhan Tepe - Bayıldım

Gökhan Tepe - Bayıldım

Bayıldım kaş çatışına Bayıldım çapkın baygın bakışına Yangın çıkarsa hoş olur da yanında Tutuşmak tutuşmak Bayıldım iç çekişine Bayıldım bittim öldüm gülüşüne Aşkım tutarsa hoş olurdu sana Sarılmak sarılmak Pantalonunu sevdim Çıkar onu bebeğim Hadi gel bize gidelim Gömleğini çok sevdim Çöz onu meleğim Hadi gel bize gidelim Seninle gel karışalım Yeminsiz dertsiz aşka alışalım...
  4. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  5. Gökhan Tepe - 11.50

Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle

Sayfayı Paylaş