gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Tepe - Zor Gelir

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gün gelir seni de bulur ayrılık Zor gelir ayrılmak sevdalından Ne oldu ne bitti anlamadan
    Alır gider sevgini hiç sormadan
    Kendi kendime ağladım gecelerce
    Unutmadım gücendim o sözlere
    Ne senden bana hayır var
    Ne de benden sana haydi yoluna
    Geri dön
    Hiç kimse sevemez seni benim gibi
    Kuvvetli
    Böyle deli acımadan
    Ne oldu ne bitti anlamadan
    Alıp gittin sevgini hiç sormadan

Gökhan Tepe - Zor Gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Gökhan Tepe - İnsanoğlu

Bazen Zarİf Bİr SÖz Unutturur HerŞeyİ DÜŞÜnmeden SÖyledİm En Aci SÖzlerİ İstemezdİm Aslinda Kalbİnİ Kirmayi Bu Masum GÖzlerİ Yenİden AĞlatmayi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Bİze HİÇbİr İhtİmal Kalmadi SavaŞdik Olmadi Umudum Kalmadi Yaralandik Yazik Yİne AŞk Bİze HİÇbİr İhtİmal Birakmadi İnsanoĞlu Yalniz Gelİr Bu DÜnyadan Yalniz GÖÇer Ben Senİnle GelmİŞİm Ya Sensİz Ölemem...
  2. Gökhan Tepe - Gün Gelirim

Gökhan Tepe - Gün Gelirim

Gün gelir seni vurur ayrılık Zor gelir ayrılmak sevdalından Ne oldu ne bitti anlamadan Alır gider sevgini hiç sormadan Kendi kendime ağladım gecelerce Unutmadım gücendim o sözlere Ne senden bana hayır var Nede benden sana haydi yoluna Geridön hiç kimse sevmez seni Benim gibi kuvvetli böyle derin Acıtmadan ne oldu ne bitti Anlamdan alır gider sevgini hiç sormadan
  3. Gökhan Tepe - Bayıldım

Gökhan Tepe - Bayıldım

Bayıldım kaş çatışına Bayıldım çapkın baygın bakışına Yangın çıkarsa hoş olur da yanında Tutuşmak tutuşmak Bayıldım iç çekişine Bayıldım bittim öldüm gülüşüne Aşkım tutarsa hoş olurdu sana Sarılmak sarılmak Pantalonunu sevdim Çıkar onu bebeğim Hadi gel bize gidelim Gömleğini çok sevdim Çöz onu meleğim Hadi gel bize gidelim Seninle gel karışalım Yeminsiz dertsiz aşka alışalım...
  4. Gökhan Tepe - Aşk Belası

Gökhan Tepe - Aşk Belası

Güneş doğmuyor artık Yalnızlık çekilmiyor acı veriyor Dertler hüzünler birleşmiş Üstümden kalkmak bilmiyor Lanet olası aşk belası Uzak dur benden gönül avcısı İstemiyorum sevmiyorum Senin gibi sahtekarı Buldun değil mi benim gibi saf temizi Oynamak istiyorsan git yoluna Mutlu olursun belki de sonunda
  5. Gökhan Tepe - 11.50

Gökhan Tepe - 11.50

Göremedim günü değişiyor haran yönü Bana güneş gece yüreğimde yıldızlar yan yana Tutunuyorum anılara alışamadım yarınlarıma Dolaşıyorum ara sıra bulamıyorum seni Hani nerdesin nerde bilinmez Bulamadım aşkım nerde On ikiye on var aklım sende Gece güneşin rengiyle Yaşamadım aşkı kaldım sende Sana uzanıp sevgiyle Tutamadım aşkı kaldım kendimle

Sayfayı Paylaş