gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlüm - AKOR (versiyon 2)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bahar gözlüm notaları bahar gözlüm akor yazın açan güller bilir gökhan türkmen yas akor yazın açan güller bilir hasret çeken şu gönlümü
    Am G
    yazın açan güller bilir hasret çeken şu gönlümü (2kez)

Am Em G
    sensiz geçen günler bilir ne acılar çektiğimi

F Dm Em
    sensiz geçen günler bilir ne acılar çektiğimi

Am Em G
    gözlerin bir yeşil bahçe, sensiz olmak bir işkence

F Dm Em
    dayanamam sen gidince, ölürüm ben bahar gözlüm

Am G
    gökte uçan kuşlar gibi, esip giden rüzgar gibi (2kez)

Am Em G
    buzul dağından çığ gibi, sana geldim bahar gözlüm

F Dm Em
    buzul dağından çığ gibi, sana geldim bahar gözlüm

Am Em G
    gözlerin bir yeşil bahçe, sensiz olmak bir işkence

F Dm Em
    dayanamam sen gidince, ölürüm ben bahar gözlüm

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlüm - AKOR (versiyon 2) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Rastgele

Gökhan Türkmen - Rastgele

Durumlar beter, Kaçmakla sanma biter.. Bu kadar yeter, Fazla aşk beni mahveder Bu kadar sorun, Hangi cehennemde çekilir ki? Hangi akıllı sevilir ki? Benim de aslında şansım Deliyim ben sana deliyim Hangi aşık bile bile Yolunda ölür gide gele Ben denizinde bir balığım Çekinme güzelim, rastgele.. Üzülme canım olsun, İstediğin "canım" olsun Sana değer bütün dertler Bana değer geçer...
  2. Gökhan Türkmen - Günah

Gökhan Türkmen - Günah

Yürürüm, yalanların ardından Ölürüm, karanlığın ardından Sonsuzluk, kahrolası bir hayal Günahkar gecelerin ardından Sahtekar gecelerin ardından Bile bile göç eder inançlarım Yarım kalır dualarım Çığlıklarla gömülür hayatım Bile bile yalvarır bak ellerim Günah saçar bu gözlerim Ateşlerde yanarım af dilerim
  3. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  4. Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

gökhan türkmen gökhan türkmen bir öykü sözleri bir rüya rüya şarkı sözü Son zamanlarda sıklıkla dinlediğim şarkılara arasında yer alan Gökhan Türkmenin Bir Rüya adlı şarkısı, paylaşım sitelerinde de klibiyle de oldukça ilgi görüyor... sizlere tavsiyem klibini de izlemeniz.. Bir Öykü Ah bu sana ilk olmuşken ne acı ki son şarkım bu çok mu kolaydı yoksa zor mu sisli aşk mı tutku mu oldu...
  5. Gökhan Türkmen Konseri

Gökhan Türkmen Konseri

gökhan türkmen gökhan türkmen tokat konseri tokat konseri konser görüntüleri konserleri 2011 Gökhan Türkmen Konseri, nerededir, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere katılacak meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Gökhan Türkmen Mekan: G.O.P Stadyumu – Tokat Tarih: 19 Mayıs 2011 Persembe 19:00

Sayfayı Paylaş