gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    962
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

yazın açan güller bilir Hasret çeken şu gönlümü Sensiz geçen günler bilir
    Ne acılar çektiğimi

Gözlerin bir yeşil bahçe
    Sensiz olmak bir işkence
    Dayanamam sen gidince
    Ölürüm ben bahar gözlüm

Gökte uçan kuşlar gibi,
    Esip giden rüzgar gibi,
    Buzul Dagından çığ gibi,
    Sana geldim bahar gözlüm

Sana yandım bir dal gibi,
    Sana soldum bir gül gibi,
    Sana geldim bir yol gibi,
    Seninleyim bahar gözlüm

Gözlerin bir yeşil bahçe
    Sensiz olmak bir işkence
    Dayanamam sen gidince
    Ölürüm ben bahar gözlüm

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Yorgun

Gökhan Türkmen - Yorgun

Bir gece bitti düşüm aniden Aniden sahiden bir sahilden Bir gece daha bitti ömrümden Ömrümden gönlümden her günümden Senmiydin ben artık yokum diyen Dermiydim böylesine hiç sen Sevmiştin hani çok'ta mutluydun Umutluydun hani sen bu sevgiden Sevgini bir başka sanırdım Sanırdım sarıldım yanıldım Bu rüya hiç bitmez sanırdım Sanırdım yanıldım kırıldım Yalanmış tüm gerçek bildiğim Bir...
  2. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  3. Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle...
  4. Gökhan Türkmen-Rüya

Gökhan Türkmen-Rüya

:18: bittim ya bu şarkıyla çook ağladım harika ya sözleri sizlerle de paylaşmak istedim.:18: Her adım anladım seni bana bağladı Adı mutluluktu ağladım Nerdesin bitmesin Buraya kadarmış sevgilim Elveda diyen senmisin Gitme dur sakın Acıyor içim sensiz Gitme sevgilim Mutlu olsanda bensiz Belki bende hata yaptım Seni sevdim tek biran pişman olmadan Çok düşündüm çok yalvardım...
  5. Gökhan Türkmen Konseri

Gökhan Türkmen Konseri

gökhan türkmen gökhan türkmen tokat konseri tokat konseri konser görüntüleri konserleri 2011 Gökhan Türkmen Konseri, nerededir, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere katılacak meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Gökhan Türkmen Mekan: G.O.P Stadyumu – Tokat Tarih: 19 Mayıs 2011 Persembe 19:00

Sayfayı Paylaş