gebe
  1. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Türkmen BİR Öykü Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında sevde 7 tarafından paylaşıldı.

gökhan türkmen Gökhan Türkmen, bİR öykü, şarkısının sözleri, şarkı sözleri, resimleri aradığınız herşey burda mleklerim...

Gökhan Türkmen' i resimlerini görmeden şarkılarının sözleriyle sevdim bir aşk bir hüzün bu kadar güzel yazılır ve yorumlanır ancak.işte o güzel şarkılarından "Bir Öykü"nün sözleri Sizler için meleklerim.

BİR ÖYKÜ

Albu sana ilk olmuşken
    Ne acı ki son şarkım bu
    Çok mu kolaydı yoksa zor mu
    Bu sisli aşk, bu tutku

Oldu
    Hani olmazdı?
    Sondu
    Sende gitmek yoktu
    Doldu süre, bize bu bile çoktu
    Bir hayaldi
    Yok oldu

Sus doğru yalan ne farkeder
    Bak bir aşk başlamadan böyle biter,
    Kime
    Kime kalır aşk?

Ver geri seni sevdiğimi
    Bakma git, daha ne söylemeli
    Yoksun artık bende ne acı, bitti

Yitti, yetti o günler, bana yetti
    Çok, çok da mutlu etti
    Birdi, bende yerin ah
    Tekti
    Bir çocuk bende tükendi!

"Yeter" demek yetmez ki bazen!
    Ah içimde bir öykü ağıtlarla biter
    Güler yüzüme taptığım bir "sen"
    Ah içimdeki türkü dudaktan kalbe düşer.

Düşer de hani bir gün olur da, Azrail bana güler
    Bir yerde hani bir gün olur da, Azrail bana güler

Gökhan Türkmen BİR Öykü Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  2. Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet

Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet

en son düetler gökhan türkmen düet son düetler gökhan türkmen rüya düet düetleri Dinlemek isteyenler için Gökhan Türkmen ile bir düet Şimdi gidiyorsun Git Oysa senden tek bir damla istemiştim Sana kocaman bir deniz sunmak için Şimdi gidiyorsun Git Ne zaman başladı bu hikaye Anımsamak zor Gençtim Hazırda fırtınalarım vardı dört nala sevdalarım Komazdı öyle üç-beş nöbetleri Geceler...
  3. Gökhan Türkmen - Bilemezdim Bir Daha Seveceğimi - AKOR (versiyon 1)

Gökhan Türkmen - Bilemezdim Bir Daha Seveceğimi - AKOR (versiyon 1)

bilmezdim bir daha seveceğimi akor bilmezdim bir daha seveceğimi tab notaları nota bilemezdik akor Dm# E Kapatmıştım kalbimin kapılarını Cm# Dm# Ama sen geldin araladın Dm# E Bıkmıştım bu zalim yalan hayattan Cm# Dm# Beni sen hayata bağladın Gm# Dm# Bilmezdim bir daha bir daha seveceğimi ) E...
  4. Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

gökhan türkmen gökhan türkmen bir öykü sözleri bir rüya rüya şarkı sözü Son zamanlarda sıklıkla dinlediğim şarkılara arasında yer alan Gökhan Türkmenin Bir Rüya adlı şarkısı, paylaşım sitelerinde de klibiyle de oldukça ilgi görüyor... sizlere tavsiyem klibini de izlemeniz.. Bir Öykü Ah bu sana ilk olmuşken ne acı ki son şarkım bu çok mu kolaydı yoksa zor mu sisli aşk mı tutku mu oldu...
  5. Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü

Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözü Merhaba arkadaşlar sizlerden Gökhan Keser Unutulmuşum şarkı sözlerini rica ediyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum

Sayfayı Paylaş