gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Türkmen - Bir Öykü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

gökhan türkmen gökhan türkmen bir öykü sözleri bir rüya rüya şarkı sözü Son zamanlarda sıklıkla dinlediğim şarkılara arasında yer alan Gökhan Türkmenin Bir Rüya adlı şarkısı, paylaşım sitelerinde de klibiyle de oldukça ilgi görüyor... sizlere tavsiyem klibini de izlemeniz..

Bir Öykü

Ah bu sana ilk olmuşken
    ne acı ki son şarkım bu
    çok mu kolaydı yoksa zor mu
    sisli aşk mı tutku mu
    oldu hani olmazdı sondu
    sende gitmek yoktu
    doldu süre bize bile çoktu
    bir hayaldi yok oldu
    sus doğru yalan ne farkeder
    bak bir aşk başlamadan böyle biter
    kime kime kalır aşk
    ben seni sevdiğimi
    bakma git daha ne söylemeli
    yoksun artık bende
    ne acı bitti gittin
    yetti o günler bana yetti
    çok çoktan mutlu etti
    birdi bende yerin ah tekti
    bir çocuk bende tükendi
    yeter demek yetmez ki bazen
    ah içimde bir öykü ağıtlarla biter
    güler yüzüme taptığım bir sen
    ah içimdeki türkü dudaktan kalbe düşer
    düşer de hani bir gün olur da
    azrail bana güler
    bir yerde hani bir gün olur da
    azrail bana güler

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    ayyyyy süper bi şarkı. zaten Gökhan türkmeni ve şarkılarını çok severimmmm bütün şarkıları çok güzel ama şu sıralar takıntı olan şarkısı dayanamam ve çareler çaresiz dinlemenizi tavsiye ederim arkadaşlar :kiss:

3. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

manga nın cevapsız beni benimle bırak şarkısı çok güzel olmuş....

4. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

bir öykü parçasını dinlediğime yazık.hiç beğenmedim.hiç güzel değillll.....

5. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    yeni takıntım harika bi şarkı :)

Gökhan Türkmen - Bir Öykü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Rastgele

Gökhan Türkmen - Rastgele

Durumlar beter, Kaçmakla sanma biter.. Bu kadar yeter, Fazla aşk beni mahveder Bu kadar sorun, Hangi cehennemde çekilir ki? Hangi akıllı sevilir ki? Benim de aslında şansım Deliyim ben sana deliyim Hangi aşık bile bile Yolunda ölür gide gele Ben denizinde bir balığım Çekinme güzelim, rastgele.. Üzülme canım olsun, İstediğin "canım" olsun Sana değer bütün dertler Bana değer geçer...
  2. Gökhan Türkmen - Günah

Gökhan Türkmen - Günah

Yürürüm, yalanların ardından Ölürüm, karanlığın ardından Sonsuzluk, kahrolası bir hayal Günahkar gecelerin ardından Sahtekar gecelerin ardından Bile bile göç eder inançlarım Yarım kalır dualarım Çığlıklarla gömülür hayatım Bile bile yalvarır bak ellerim Günah saçar bu gözlerim Ateşlerde yanarım af dilerim
  3. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  4. Gökhan Türkmen-Rüya

Gökhan Türkmen-Rüya

:18: bittim ya bu şarkıyla çook ağladım harika ya sözleri sizlerle de paylaşmak istedim.:18: Her adım anladım seni bana bağladı Adı mutluluktu ağladım Nerdesin bitmesin Buraya kadarmış sevgilim Elveda diyen senmisin Gitme dur sakın Acıyor içim sensiz Gitme sevgilim Mutlu olsanda bensiz Belki bende hata yaptım Seni sevdim tek biran pişman olmadan Çok düşündüm çok yalvardım...
  5. Gökhan Türkmen Konseri

Gökhan Türkmen Konseri

gökhan türkmen gökhan türkmen tokat konseri tokat konseri konser görüntüleri konserleri 2011 Gökhan Türkmen Konseri, nerededir, saati, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Konsere katılacak meleklere şimdiden iyi eğlenceler :) Gökhan Türkmen Mekan: G.O.P Stadyumu – Tokat Tarih: 19 Mayıs 2011 Persembe 19:00

Sayfayı Paylaş