gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Türkmen /Dayanamam

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Gökhan Türkmen Hangi gün hangi dün aramadımki Sevmeye seni böyle doyamadımki
    Bir masal gibi geçti gitti gözlerin
    Gitti yalan oldu sitem doldu sözlerim
    Bir mucize gerek derken şu hayatıma
    Gözlerinle açtım gönlümü sabahlara
    Gönül sözüm ruhum özüm canım kanım yar
    Hem gecem hemde gündüzüm aşım yaşım yar
    Biran olsun senden uzak viran olsun hayat mayat
    Neye yarar sensiz hayat
    Ben dayanamam
    Canım acor yokluğuna
    Yarım kalır uykularım
    Neye yarar şarkılarım
    Gel dayanamam.

2. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

şükriye tutkun albümünden- boşver be doktor -parçasını güzel yorumlamış.....

3. misafir melek

misafir melek Forum Okuru

ebru gündeş in son albümünden bir parça ve güzel bir yorum olmuş-severek öleceğim-.

Gökhan Türkmen /Dayanamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle...
  2. Gökhan Tepe - Dayanamam

Gökhan Tepe - Dayanamam

Bugün ilk defa sensiz uyudum Rüyalara, bana gelmedin Rüzgâr olmuş hatıralar Sensiz bu ilk günüm, seni özledim Yıkılmıyor bu dört duvar Hasret, hüsran bu sonbahar Hiç dinmiyor, kalbimde fırtına Dayanamam sensiz aşklar yalan Ben yaşayamam yalnız keder bana kalan Dayanamam sensiz dünya yalan Ben alışamam sevdan yakar
  3. Gökhan Özen - Dayanamam

Gökhan Özen - Dayanamam

yorgunum özlemekten hayalini Ağlarım gözlerimde yaşlar seli Bir seni unutmadım yıllardır Birde ben ağlarken gittiğini Dayanamam inan dayanamam buna Unutamam bir an, dokunamam sana Harcanırım uğruna aldırmadan zamana Diyemem dilim varmaz diyemem elveda Yalnızım taşıyamam sensizliği Ağlatır gecelerin sessizliği Bir seni unutmadım yıllardır Birde ben ağlarken gittiğini...
  4. Gökhan Türkmen - Dayanamam - AKOR (versiyon 1)

Gökhan Türkmen - Dayanamam - AKOR (versiyon 1)

dayanamam akor gökhan türkmen dayanamam tab gökhan türkmen akor akorları notaları F#m G > hangi gün hangi dün aramadım ki > 2 F#m G > sevmeye seni böyle doyamadım ki > G Bb F#m > bir masal gibi geçti gitti gözlerin >2 G Bb F#m >...
  5. Gökhan Türkmen-Rüya

Gökhan Türkmen-Rüya

:18: bittim ya bu şarkıyla çook ağladım harika ya sözleri sizlerle de paylaşmak istedim.:18: Her adım anladım seni bana bağladı Adı mutluluktu ağladım Nerdesin bitmesin Buraya kadarmış sevgilim Elveda diyen senmisin Gitme dur sakın Acıyor içim sensiz Gitme sevgilim Mutlu olsanda bensiz Belki bende hata yaptım Seni sevdim tek biran pişman olmadan Çok düşündüm çok yalvardım...

Sayfayı Paylaş