gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gökhan Türkmen - Söyleyemedim - AKOR (versiyon 1)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

söyleyemedim akor sana ben şiirler sözler büyüttüm akor söyleyemedim tab düşlerde sevdim düşlerde sevdim seni Em F Em Düşlerde sevdim seni )
    Am Em ) 2
    Söyleyemedim )
    Am F
    Sessiz öptüm nefesini
    G F Em
    Söyleyemedim

Am
    Sana ben şiirler sözler büyüttüm
    G
    Sana ben baharlar yazlar büyüttüm
    F
    sana ben hummalı gizler büyüttüm
    G F Em
    Söyleyemedim

Em F Em
    Şarkılar yazdım sana )
    Am Em ) 2
    Okuyamadım )
    Am F
    Hep yanımdaydın oysa
    G F Em
    Dokunamadım

Am
    Sana ben hayaller düşler büyüttüm
    G
    sana ben gözümde yaşlar büyüttüm
    F
    sana ben hummalı aşklar büyüttüm
    G F Em
    Söyleyemedim

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Gökhan Türkmen - Söyleyemedim - AKOR (versiyon 1)
    bu şarkıyı severim saol kapişcik:D:D

3. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gökhan Türkmen - Söyleyemedim - AKOR (versiyon 1)

rica ederim canım :)

Gökhan Türkmen - Söyleyemedim - AKOR (versiyon 1) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Sevdam

Gökhan Türkmen - Sevdam

Bak, bak şu dünyaya insanlara Neden, neden diye sorma, öyle bakma Sarıl bana Neden giden dönmüyor sen de vurma Neden giden dönmüyor sen de vurma Darılma.. Bu acılar vursada Bitmez hüzünler acıtsada Bu acılar vursada Bitmez hüzünler acıtsada Sar beni başkasına yasakla Al beni sevdam kucakla Bir daha gelsem şu dünyaya Yine seni severdim bu aşkla
  2. Gökhan Türkmen - Öldürme

Gökhan Türkmen - Öldürme

ÖLDÜRME Gözlerini kapat benim yerime , Düşün geçmişi birde Sende , Bu kalanlar için sızlatırmı ? Yaban eller bize yar mı ? Şimdi bıraktığın yerdeyim .. Sensiz uzun gecelerdeyim .. Gözlerim görmez oldu .. Artık hayat yalan oldu ... Gel beni bırakma ellerde .. Sebepsiz saatsiz gecelerde .. Her ömür gençliğinden vurulur .. ÖLDÜRME beni bu yerlerde ... Yandım kül oldum hasretinle , Dağıldı...
  3. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  4. Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

yazın açan güller bilir Hasret çeken şu gönlümü Sensiz geçen günler bilir Ne acılar çektiğimi Gözlerin bir yeşil bahçe Sensiz olmak bir işkence Dayanamam sen gidince Ölürüm ben bahar gözlüm Gökte uçan kuşlar gibi, Esip giden rüzgar gibi, Buzul Dagından çığ gibi, Sana geldim bahar gözlüm Sana yandım bir dal gibi, Sana soldum bir gül gibi, Sana geldim bir yol gibi, Seninleyim bahar gözlüm...
  5. Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen Hangi gün hangi dün aramadımki Sevmeye seni böyle doyamadımki Bir masal gibi geçti gitti gözlerin Gitti yalan oldu sitem doldu sözlerim Bir mucize gerek derken şu hayatıma Gözlerinle açtım gönlümü sabahlara Gönül sözüm ruhum özüm canım kanım yar Hem gecem hemde gündüzüm aşım yaşım yar Biran olsun senden uzak viran olsun hayat mayat Neye yarar sensiz hayat Ben dayanamam Canım...

Sayfayı Paylaş