gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gökhan Türkmen - Yorgun

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir gece bitti düşüm aniden Aniden sahiden bir sahilden Bir gece daha bitti ömrümden
    Ömrümden gönlümden her günümden
    Senmiydin ben artık yokum diyen
    Dermiydim böylesine hiç sen
    Sevmiştin hani çok'ta mutluydun
    Umutluydun hani sen bu sevgiden
    Sevgini bir başka sanırdım
    Sanırdım sarıldım yanıldım
    Bu rüya hiç bitmez sanırdım
    Sanırdım yanıldım kırıldım
    Yalanmış tüm gerçek bildiğim
    Bir damlaymış dünyalar dediğin
    Denizler götürse gözyaşımı
    Anlarmı sevgilim dediğin
    Durunca dünya durunca
    Hayat durunca anlar durunca
    Ve ben bir karınca
    Sevdim kararınca
    Düştüm rüyalardan düşler kararınca
    Ah bendim bebeğin
    Hani essiz çiçeğin
    Şimdi yalnızlığımda nerelere gideyim

Sorunca kader sorunca
    Dostum sorunca kendime sorunca
    Ve canım ben bir yonca
    Ama öldüm solunca
    Bile bile yüreğin yaprağımı yolunca
    Ah bendim herşeyin
    Hani sonsuz emelin
    Şimdi yalnızlığınla nerelere gideyim
    Kaç kez geçmiştim senin için canımdan
    Gözümü kırpmazdım kan gitse yanımdan
    Ve kimler gitmişti
    Ah neler yanımdan, sen hep yanımdaydın
    Daha başlamadan
    Ah sendin dünyalar !
    Ne gökler ne diyarlar
    Şimdi yokluğunda büyüyor yalnızlıklar

bir gece bitti düşüm aniden...

Gökhan Türkmen - Yorgun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Gökhan Türkmen - Efkarlıyım

Efkarılıyım bu akşam bir hasretle savaşan Dertler sardı bu akşam sanki içtikçe artan Bir ben gülemiyorum neden bilemiyorum herşey bomboş yalan Bir sen çekip gittin bilsem severmiydim dostum oldu hüsran Ah yaşamıyorum çıkamam bu karanlıktan Ah deliriyorum ki sebebi yok anlarım aşktan İster hüzünlen agla ister sen de iç böyle Düşmeden anlamazsın yalnızsan sen de söyle
  2. Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

Gökhan Türkmen - Büyük İnsan

At, savur at sevdayı bir yere fırlat Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat Sor, herkese sor acılar unutuluyor Ağlayınca gözlerinden silinmiyor Aşk her defasında bak bulunuyor Bırakırım zamanı öyle biraz da Sen olmadan da yine geçer nasılsa Hatırla bunları sakın unutma Diyordun ama o zaman gülüyordun Yanımdaydın, canımdaydın Şimdi nasıl geçer bu ömür? Susma söyle nasıl yaşar böyle...
  3. Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

Gökhan Türkmen - Bahar Gözlum

yazın açan güller bilir Hasret çeken şu gönlümü Sensiz geçen günler bilir Ne acılar çektiğimi Gözlerin bir yeşil bahçe Sensiz olmak bir işkence Dayanamam sen gidince Ölürüm ben bahar gözlüm Gökte uçan kuşlar gibi, Esip giden rüzgar gibi, Buzul Dagından çığ gibi, Sana geldim bahar gözlüm Sana yandım bir dal gibi, Sana soldum bir gül gibi, Sana geldim bir yol gibi, Seninleyim bahar gözlüm...
  4. Gökhan Türkmen-Rüya

Gökhan Türkmen-Rüya

:18: bittim ya bu şarkıyla çook ağladım harika ya sözleri sizlerle de paylaşmak istedim.:18: Her adım anladım seni bana bağladı Adı mutluluktu ağladım Nerdesin bitmesin Buraya kadarmış sevgilim Elveda diyen senmisin Gitme dur sakın Acıyor içim sensiz Gitme sevgilim Mutlu olsanda bensiz Belki bende hata yaptım Seni sevdim tek biran pişman olmadan Çok düşündüm çok yalvardım...
  5. Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen /Dayanamam

Gökhan Türkmen Hangi gün hangi dün aramadımki Sevmeye seni böyle doyamadımki Bir masal gibi geçti gitti gözlerin Gitti yalan oldu sitem doldu sözlerim Bir mucize gerek derken şu hayatıma Gözlerinle açtım gönlümü sabahlara Gönül sözüm ruhum özüm canım kanım yar Hem gecem hemde gündüzüm aşım yaşım yar Biran olsun senden uzak viran olsun hayat mayat Neye yarar sensiz hayat Ben dayanamam Canım...

Sayfayı Paylaş