gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gökkuşağı gibi imzalar

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Cevap: Gökkuşağı gibi imzalar

rengarenk avatarlara bayılıyorum,ellerine sağlık,bir kaçını aldım

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    yerimm cok tatlılarrrr :D:D:D

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzel ...

Gökkuşağı gibi imzalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tıpkı Bir Gökkuşağı Gibi../ Tebessümüm Oldun..

Tıpkı Bir Gökkuşağı Gibi../ Tebessümüm Oldun..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gökkuşağı gibi

gökkuşağı gibi

gökkuşağı şiirleri gardolabınız gökkuşağı gibi olsun istiyorsanız bu kombinlere mutlaka bakın derim:):)
  3. Gökkuşağı Gibi Rengarenk

Gökkuşağı Gibi Rengarenk

Sevgili Meleklerim renk gecişleri bu yıl modacıların favorileri arasındaymış. Modacılar renkleri bol ve korkusuzca kullanıyorlar o yüzden bu sene bize de etrafta gökkuşağı gibi dolaşmak kalıyor. Kızlar kendinize güvenin ve bu cıvıl cıvıl kıyafet ve aksesuarlardan birer tane edinin :tik:
  4. Şiir gibi nickler imzalar

Şiir gibi nickler imzalar

şiirli nickler şiirsel nickler vazgeçme nickleri Eğer nickinizde yada imzalarınızda şiir gibi duygusal yazılara yer vermek istiyorsanız bu kısa şiirler sözler tam sizlik ister nick olarak kullan ister imza sadece sana kalmış:tik: Dayanmak zormuş meğer Sonu belli oyunlara Reddetmeye gücün yoksa eğer Oysa ki özgürlüğü seçmek Başka vücudlar sevmek Bir şehri tam kalbinden Beyninden Vurup gitmek...
  5. Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler....

Meleklerim Sizler İçin Gökkuşağı Gibi Elbiseler....

Gökkuşağı Gibi Elbiseler Rengarenk Elbiseler İşte sizlere tam yaza yakışan rengarenk Gökkuşağı tadında elbiseler sunuyorum....Ben çok beğendim dedim hemen meleklerimle de paylaşayım....Beğeneceğinizi umuyorum...

Sayfayı Paylaş