gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gökkuşağı Resimleri

Konu, 'Doğa Manzara Resimleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gökkuşağı resmi gökkuşağı resmi boyama
    Karlar prensi güneşin kızına aşık olmuş. Lakin birleşmelerine olanak yokmuş. Biri soğuğun prensi, biride ateşin kaynağı.
    Karlar prensi bir gün dayanamamış koşmuş sevgilisine ve kucaklamış onu. O anda da eriyivermiş sevgilisinin kollarında. İşte dünyaya ilk yağmur o zaman yağmış. Bundan sonrada ne zaman yağmur yağsa güneş matem tutup ortadan kaybolurmuş. Yağmur bitiminde ise gökkuşağı dünyanın bu en büyük aşkı anısına gökyüzünü sararmış boydan boya.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gökkuşağı Resimleri
    süper görüntüler harika resimler canım saol paylaşımın için:)

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Gökkuşağı Resimleri

çok güzel bir hikayesi varmış :)

Gökkuşağı Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En güzel en yeni Gökkuşağı Resimleri kızlar

En güzel en yeni Gökkuşağı Resimleri kızlar

Eskiden gök kuşağını daha mı sık görürdük banamı öyle geliyor. Misal ben bu sene hiç görmedim vallahi. Neyse benim gibi görmeyen arkadaşlarımıza gök kuşağı resimleri getirdik :)
  2. gökkuşağı

gökkuşağı

Ebekuşağını tüm renkleriyle görmek korkudan emin olmaya,evlenmeye, Gökkuşağı ucuzluk ve bolluğa, sıkıntıdan kurtulmaya delalet eder.Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız demektir. Mutluluğun ve başarının haberidir. Uğraştığınız her işte başarılı olacaksınız demektir. Rüyada gökkuşağı görmek, mutluluğun ve başarının işaretidir. (Gök Kusagi=Ebem Kusagi)...
  3. Gökkuşağı avatarları

Gökkuşağı avatarları

gökkuşağı avatarları gökkuşağı Gökkuşağı ile ilgili avatar arıyorsanız bu avatarlar eminim tam istediğiniz gibi insanın içini ferahlatan gökkuşağı avatarlarıyla başbaşa bırakıyorum sizleri
  4. Gökkuşağı renkleri

Gökkuşağı renkleri

gökkuşağı renkleri gökkuşağı, nedir, nasıl oluşur, renkleri, renkleri nelerdir gibi merak ettiğiniz tüm bilgiler burda arkadaşlar. Bir doğa harikası olan gökkuşağını 7 renkten oluştuğunu biliyoruz. Oysa ki gökkuşaüı bizim bildiğimiz gibi 7 renkten oluşmuyyormuş Melek'ler. Gökkuşağı Renkleri ve Sayısı Gökkuşağındaki renkler kırmızı, turuncu, sarı, yeşil, mavi, çivit mavisi ve mor olarak...

Sayfayı Paylaş