gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Göksel Acıyor Şarkısı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

göksel acıyor şarkı sözleri göksel acıyor şarkısı acıyor şarkı sözü

Ozan çolakoğlu'nun prodüktörlüğünde 18 Ocak'ta müzik marketlerde ki yerini alan Göksel'in 8.solo albümünden, Acıyor şarkısı sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Ölürsem yalnızlıktan
    Ve senin kötü kalbinden
    Fikrimin dikenlerinden
    Batıyorsun, hala derinden

Acıyor, acıyor, acıyor
    Her yolu denedim, bitmiyor
    Kalbimin ortasına bıraktın aşkını, batıyor

Sakın gelme istemem
    Çok korkuyorum senden
    Bu muammalı halden
    Çek çıkar elini kalbimden

Bin türlü ihtimali düşünüyorum
    Aklına gelmiyor muyum bilemiyorum

Acıyor, acıyor, acıyor
    Her yolu denedim, bitmiyor
    Kalbimin ortasına bıraktın aşkını, batıyor

Söz & Müzik : Göksel

Göksel Acıyor Şarkısı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü arıyorum acaba sizin sitenizde var mı arkadaşlarım. Lütfen benimle de paylaşın.
  2. Göksel Acıyor şarkısı sözü

Göksel Acıyor şarkısı sözü

Göksel Acıyor şarkısı sözü Göksel Acıyor şarkı sözleri selam kızlar göksel hayranlarını buraya bekliyor ve Göksel Acıyor şarkısının sözlerinide rica ediyorum.
  3. Göksel Aşk Bitti Şarkısı Sözleri

Göksel Aşk Bitti Şarkısı Sözleri

aşk bitti sözleri aşk bitti sözü göksel aşk bitti Pop dünyasının başarılı sanatçılarından Göksel 'in Aşk Bitti şarkısının sizlerini , sizlerden gelen istek üzerine yayınıyoruz sevgili melekler :) Ne öfkesi var yüzümde ne bir damla gözyaşı Zaman son zaman bitti kader bu anı seçti Bir küçük bavul içinde bi avuç çakıl taşı Eski güzel günlerin hatıraları Onlar bile ağır bıraktım denize...
  4. Göksel Rüzgar Şarkısı Sözleri

Göksel Rüzgar Şarkısı Sözleri

rüzgar şarkı sözü göksel rüzgar rüzgar şarkı sözü göksel Pop dünyasının başarılı isimlerinden Göksel 'in Rüzgar adlı parçasının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için yayınlıyoruz melekler :) Ümitsizce aşığım Uyusam uyansam geçse sabaha Çaresizce beklerim Dünyanın gözyaşını akıttım ona Rüzgar okşa onun saçlarını Benim yerime fısılda kulağına sevdiğimi Rüzgar dolaş onun...
  5. Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

göksel aşkın yalanmış aşkın yalanmış göksel aşkın yalanmış sözleri 8. solo albümünü yeni çıkaran Göksel'in yeni albümünde ki parçalardan Aşkın Yalanmış şarkısının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi için paylaşmak istiyoruz.. :) Bazıları acı sever Bazıları bela çeker Bıçağın kestiği yeri Yara izlerini sever Bazıları sonları sevmez Bazıları bağlanmak ister Eski bir...

Sayfayı Paylaş