gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Göksel - Ağlamak Güzeldir

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Göksel - Ağlamak Güzeldir Ağlamak güzeldir
    Süzülürken yaşlar gözünden
    Sakın utanma
    Ağlamak güzeldir
    Sakın utanma

Ağlamak öfke delice nefret
    Doruklarda aşk doyumsuz sevinç
    Kahreden keder kısaca hayat
    Ve nefesin ve nefesindir

Ağlamak güzeldir
    Sakın utanma
    Ağlamak güzeldir

Ağlamak senin kara dünyana
    Hala sevdiğin ve hissettiğin
    Tüm güzelliğin ve çirkinliğinle
    Varolduğundur varolduğundur

Ağlamak şu gelip geçici dünyada
    Herşeye rağmen varolmak demektir
    Ağlamak yaşayan binlerce duygu
    İnsanca güzel bişeydir

Ağlamak şu gelip geçici dünyada
    Herşeye rağmen varolmak demek
    Ağlamak yaşayan binlerce duygu
    İnsanca ve coşkulu güzel bişeydir

Ağlamak güzeldir
    Sakın utanma
    Ağlamak güzeldir

Göksel - Ağlamak Güzeldir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Niyet

Göksel - Niyet

Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşki bulurdu Acı günler burda biter kışlar bahar olurdu Yalan olsun ziyanı yok, ah bir inansam Niyetimde bir yol çıktı Bu yol aşkın yolu mu Kaderimde sevgin varmış Söyle bu da doğru mu Bu nasıl kısmet acı bir hasret Dileğim sevmek çıksın bu niyet ah Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşkı...
  2. Göksel - Hastasıyım

Göksel - Hastasıyım

Aşığım sana müptelayım anlasana Ölürüm sana baş tacımsın inan bana Senin için gelmişim Dünyayı önüne sermişim Saçlarından koklamışım Senin için ağlamışım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşka alışığım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşkın hastasıyım Tutkunum sana zincirlerim avucunda Deliyim sana uzak durma...
  3. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  4. Göksel - Dön

Göksel - Dön

Hüzün dolu yüreğim yine Senden uzaktayken dertliyim Bir karabuluta sarılmış Ağlar ağlar gözlerim Ve öyle bir buruk şarkı Yanar yanar söylerim Ne olur dön Yarim dön Perişan oldum aşkın yolunda İste vereyim ömrümü uğruna Ne olur dön Yarim dön
  5. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...

Sayfayı Paylaş