gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Allı Pullu

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yüzümdeki boyalar beni ne kadar saklar Gülümserim bazen önce kalbime hep atar Rengarek ışıklarda yüzüm ne kadar parlar
    Bir çeker bıçağımı kalbime saplar
    x 2

[Nakarat]
    Allı pullu elbisem, sürdüğüm kokular Paristen
    Dayanılmaz kadınım ben ama
    bende aşık oldum, bende aldatıldım, bende terkedildim, bende kırıldım x 2

Gizli saklı köşelerde gözümden yaş damlar
    Biri gelir allar pullar yüzümü boyar
    Gözüm kapalı rüyadayım, yağmur gibi alkışlar
    Biri çıkar pabucumu dama atar
    x 2

[Nakarat]

Allı pullu elbisem, sürdüğüm kokular Paristen
    Dayanılmaz kadınım ben ama
    bende aşık oldum, bende aldatıldım, bende terkedildim, bende kırıldım
    x 2

bende aşık oldum, bende aldatıldım, bende terkedildim, bende kırıldım

Göksel - Allı Pullu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  2. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  3. pullu tunik

pullu tunik

pullu tunik pullu tunikler tunik modelleri üst kısımları pullarla işlenmiş; hem günlük hayatta hemde özel günlerde giyilebilecek şık tunikler...
  4. pullu converseler

pullu converseler

Gençlerin,yaşlıların son yıllarda en rahat bulduğu ve sık tercih ettiği converseleri bende rahatça kullanıyorum mutlaka sizdede vardır meleklerim şimdi pullu converselere bir gözatalım.:):)

Sayfayı Paylaş