gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Aşk Şarabı

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Beni terk edip gittiğinden beri Saymadım kaç gün geçti Ağlıyorum,özlüyorum dön sevgilim bekliyorum
    Ağlıyorum,özlüyorum dön artık seni bekliyorum

Aşkımız eski bir film gibi
    Siyah beyaz bazen renkli
    O kadın aynı ben gibi ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini
    O adam aynı sen gibi gururundan terk etti ve gitti

Aşk şarabından içtim
    Bi hoş oldum kendimden geçtim
    Bilmiyorum aklında mıyım
    Bir ihtimal olur ya ben burdayım

Ne romantik ne tutkulu
    Aşkın yolu diken dolu
    Saadetin bedeli bu mu
    En başından belli mi en sonu

Aşk şarabından içtim
    Bi hoş oldum kendimden geçtim
    Bilmiyorum aklındamıyım
    Bir ihtimal olur ya ben burdayım

Göksel - Aşk Şarabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şarabın yıllanması

şarabın yıllanması

Şarabın Yıllanması Dünyanın çeşitli yerlerinde yetiştirilen üzümlerin renkleri de çok çeşitlidir. Şarap yapımında kullanılan üzümlerin renkleri iki ana gurupta toplanır. San ile yeşil arasında rengi olanlara 'beyaz üzüm', kırmızı ile mavimsi siyah renk arasında olanlara 'siyah üzüm' denilir. Kırmızı şaraplar siyah üzümden yapılırken, beyaz şarapların da sadece beyaz üzümlerden yapıldığı...
  2. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  3. Şarap tutkunlarına

Şarap tutkunlarına

Şarap tutkunlarına Şarap tutkunlarına fransız bir şarap uzmanı: İntema Daıly’den l’esprıt et le vın. Birbirinden seçkin markaların tasarım mutfak aksesuarlarını tüketicileri ile buluşturan İntema Daily, Fransa’nın şarap aksesuarları konusundaki en seçkin ve uzman markalarından biri olan L’esprit et Le Vin markasını, şarap severlerin beğenisine sunuyor. 200’ü aşkın ürün portföyüyle,...
  4. Şarap Mahzeni

Şarap Mahzeni

şarap mahzenleri şarap mahzeni 212 326 46 46 Faks : 212 259 66 87 Yer : Beşiktaş Adres : Çırağan Palace Hotel Kempinski, Çırağan Cad. No:32 Beşiktaş İstanbul Ücret : TLTLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : ciragan palace kempinski Çırağan Palace Kempinski Hotel İstanbul bünyesinde hizmet veren "Şarap Mahzeni", her gün...
  5. Şarap tutucular

Şarap tutucular

Dekoratif şaraf tutucu modelleri Şaraplık modelleri eğer alkol alıyorsanız romantik anlar için şaraplı bir sofra kurmak isteyebilirsiniz. bu dekoratif şarap tutucular şık sofranıza dahada şıklık katacak. Gümüş yapısı ile sofranızas ışıltı verecekler.

Sayfayı Paylaş