gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü selam millet gökselin aşkın yalanmış şarkısını hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama bilen varsa sözlerini buraya yazsın lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü Merhaba kızlar sizlerden Göksel'in aşk bitti şarkısının sözlerini rica ediyorum, sesimi duyun :)
  2. Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü

Göksel Rüzgar şarkı sözü arıyorum acaba sizin sitenizde var mı arkadaşlarım. Lütfen benimle de paylaşın.
  3. Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

göksel aşkın yalanmış aşkın yalanmış göksel aşkın yalanmış sözleri 8. solo albümünü yeni çıkaran Göksel'in yeni albümünde ki parçalardan Aşkın Yalanmış şarkısının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi için paylaşmak istiyoruz.. :) Bazıları acı sever Bazıları bela çeker Bıçağın kestiği yeri Yara izlerini sever Bazıları sonları sevmez Bazıları bağlanmak ister Eski bir...
  4. Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü istiyorum sizden kızlar çok seviyorum o şarkıyı ben yaa
  5. Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkısının Sözleri

Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde Şarkı Sözü Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde şarkı sözleri Hakan Altun Aşkım Yalan Ellerde şarkısı sözü Pop-fantezi dünyasının sevilen ismi Hakan Altun'un seslendirdiği Var mısın Yok musun şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) İlk aşkımın peşindeyim ben yıllar boyu Ne başladı bu macera ne geldi sonu Unutmak zor değildi en kolay...

Sayfayı Paylaş