gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Ay'da Yürüdüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Hülyaya daldım gezdim dolandım Deli cesaretimle ne işlere karıştım Nehirleri aştım,dağları aştım
    Düşlerinin en güzeline AŞK'a bulaştım

Ben Ay'da yürüdüm bulutlarda yüzdüm
    Bi anda yatağımdan yeryüzüne düştüm(x2)

Dünyaya baktım şarkılar yazdım
    Olmaz diye bişey yok imkansıza inandım
    Bi makina yaptım zamana aktım
    Nuh'un gemisiyle diyar diyar dolaştım

Bi anda yatağımdan yeryüzüne düştüm(x2)
    Yeryüzüne düştüm Yeryüzüne düştüm

Bi anda yatağımdan yeryüzüne düştüm(x3)

Göksel - Ay'da Yürüdüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PKK’nın üstüne ’Yakupoğlu’yla yürüdüler

PKK’nın üstüne ’Yakupoğlu’yla yürüdüler

yakupoğlu kamuflaj yakupoğlu bot Türk Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’a yönelik olarak başlattığı kara harekatına katılan 10 bin askerin soğuk hava koşullarıyla baş edebilmesini sağlayan botların üreticisi Yakupoğlu’nun cirosu 100 milyon dolara ulaştı. Yakupoğlu, TSK’ya yılda 1 milyon bot ve ayakkabı üretiyor. TÜRK Silahlı Kuvvetleri’nin Kuzey Irak’a yönelik olarak başlattığı kara...
  2. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  3. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  4. Ferudun Düzağaç _ yürüdüm

Ferudun Düzağaç _ yürüdüm

Yürüdüm adım adım Masallardan ışık aldım Güleç yüzüm mahçup kalbim Kıpkırmızı yürüdüm Yürüdüm aşık oldum Yürüdüm kaşif oldum Öğrenmekle geçmiyor hayat Ağırlaştım yürüdüm Yürüdüm babam öldü Yürüdüm kızım oldu Bazen bahar bazen kara kış Sızım oldu yürüdüm Yürüdüm evsiz kaldım Yürüdüm sensiz kaldım Hiç gitmez sanıyordum Sevgi gitti yürüdüm Yürüdüm alev aldım Yürüdüm kül olup kaldım Gül...
  5. Kadınlar şiddete karşı yürüdüler

Kadınlar şiddete karşı yürüdüler

Kadınlar dün kendilerine yönelik şiddeti çeşitli eylemlerle protesto etti. İstanbul'daki eyleme polis müdahale etti.. Ankara'da bazı sivil toplum örgütleri, "25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele ve Dayanışma Günü'' dolayısıyla kadına yönelik şiddeti protesto etti. Çeşitli sivil toplum örgütlerinden oluşan Ankara Kadın Platformu üyeleri Güvenpark'ta bir araya...

Sayfayı Paylaş