gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Göksel-benden geçti aşk

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Em Bana seni unutturacak Am G
    Bir yer yok ki bu dünyada
    Em F
    Dayanmalıyım, yaşamalıyım
    Am G
    Senden kalanlarla
    Am Em
    Senle başladı, seninle bitti
    Em G
    Göçmen kuşlar gibi bir vakitlikti
    Am Em
    Benden geçti aşk, benden geçti aşk
    Am Em
    Benden geçti aşk, benden geçti aşk

Em
    Bana seni unutturacak
    Am G
    Bir yer yok ki bu dünyada
    Em F
    Dayanmalıyım, yaşamalıyım
    Am G
    Senden kalanlarla
    { Am Em
    { Senle başladı, seninle bitti
    { Em G
    { Göçmen kuşlar gibi bir vakitlikti
    { Am Em
    { Benden geçti aşk, benden geçti aşk
    A { Em Am
    { Gündü ağardı, geceydi karardı
    { G F
    { Açtığı kapıyı kendi kapattı
    { Am Em
    { Benden geçti aşk, benden geçti aşk

E
    Tesadüfler hikayesi
    G F
    Bulduğum gibi kaybettim seni

Tekrar {a}

Göksel-benden geçti aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Benden Geçti Aşk

Göksel - Benden Geçti Aşk

bana seni unutturacak bir yer yok bu dünyada dayanmalıyım yaşamalıyım senden kalanlarla senle başladı seninle bitti göçmen kuşlar gibi bir vakitlikti benden geçti aşk benden geçti aşk gündü ağardı geceydi karardı açtığı kapıyı kendi kapattı benden geçti aşk benden geçti aşk tesadüfler hikayesi bulduğum gibi kaybettim seni senle başladı seninle bitti göçmen kuşlar...
  2. Göksel - Aşk Şarabı

Göksel - Aşk Şarabı

Beni terk edip gittiğinden beri Saymadım kaç gün geçti Ağlıyorum,özlüyorum dön sevgilim bekliyorum Ağlıyorum,özlüyorum dön artık seni bekliyorum Aşkımız eski bir film gibi Siyah beyaz bazen renkli O kadın aynı ben gibi ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini O adam aynı sen gibi gururundan terk etti ve gitti Aşk şarabından içtim Bi hoş oldum kendimden geçtim Bilmiyorum aklında mıyım Bir ihtimal...
  3. o gece bende öldüm aşkım

o gece bende öldüm aşkım

o gece yine her zamanki kalabalık ve sıkıcı gecelerde oldugu gibi sıradan başlamıştı. O her zamankinden farklı olarak başka bir heyecan yaşıyordu bu gecede. Aslında neden bu gecede bulunduğunun bile bir mantıklı açıklaması yoktu. Bu gece diye bahsettigimiz şey aslında onun en sevdiginin yani ilk ve sonsuz aşkının düğün gecesiydi. Gülmek istemiyordu ama aglamakta istemiyordu aynı zamanda....
  4. Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü selam millet gökselin aşkın yalanmış şarkısını hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama bilen varsa sözlerini buraya yazsın lütfen.
  5. Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

göksel aşkın yalanmış aşkın yalanmış göksel aşkın yalanmış sözleri 8. solo albümünü yeni çıkaran Göksel'in yeni albümünde ki parçalardan Aşkın Yalanmış şarkısının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi için paylaşmak istiyoruz.. :) Bazıları acı sever Bazıları bela çeker Bıçağın kestiği yeri Yara izlerini sever Bazıları sonları sevmez Bazıları bağlanmak ister Eski bir...

Sayfayı Paylaş