gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Benden Geçti Aşk

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

bana seni unutturacak bir yer yok bu dünyada dayanmalıyım
    yaşamalıyım
    senden kalanlarla

senle başladı
    seninle bitti
    göçmen kuşlar gibi
    bir vakitlikti
    benden geçti aşk
    benden geçti aşk

gündü ağardı
    geceydi karardı
    açtığı kapıyı
    kendi kapattı
    benden geçti aşk
    benden geçti aşk

tesadüfler hikayesi
    bulduğum gibi kaybettim seni

senle başladı
    seninle bitti
    göçmen kuşlar gibi
    bir vakitlikti
    benden geçti aşk
    benden geçti aşk

gündü ağardı
    geceydi karardı
    açtığı kapıyı
    kendi kapattı
    benden geçti aşk
    benden geçti aşk

Göksel - Benden Geçti Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Aşk Şarabı

Göksel - Aşk Şarabı

Beni terk edip gittiğinden beri Saymadım kaç gün geçti Ağlıyorum,özlüyorum dön sevgilim bekliyorum Ağlıyorum,özlüyorum dön artık seni bekliyorum Aşkımız eski bir film gibi Siyah beyaz bazen renkli O kadın aynı ben gibi ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini O adam aynı sen gibi gururundan terk etti ve gitti Aşk şarabından içtim Bi hoş oldum kendimden geçtim Bilmiyorum aklında mıyım Bir ihtimal...
  2. Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü

Göksel Aşk Bitti şarkı sözü Merhaba kızlar sizlerden Göksel'in aşk bitti şarkısının sözlerini rica ediyorum, sesimi duyun :)
  3. Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü

Göksel Aşkın Yalanmış şarkı sözü selam millet gökselin aşkın yalanmış şarkısını hiç dinlenizi mi bilmiyorum ama bilen varsa sözlerini buraya yazsın lütfen.
  4. Göksel Aşk Bitti Şarkısı Sözleri

Göksel Aşk Bitti Şarkısı Sözleri

aşk bitti sözleri aşk bitti sözü göksel aşk bitti Pop dünyasının başarılı sanatçılarından Göksel 'in Aşk Bitti şarkısının sizlerini , sizlerden gelen istek üzerine yayınıyoruz sevgili melekler :) Ne öfkesi var yüzümde ne bir damla gözyaşı Zaman son zaman bitti kader bu anı seçti Bir küçük bavul içinde bi avuç çakıl taşı Eski güzel günlerin hatıraları Onlar bile ağır bıraktım denize...
  5. Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

Göksel Aşkın Yalanmış Şarkısı Sözleri

göksel aşkın yalanmış aşkın yalanmış göksel aşkın yalanmış sözleri 8. solo albümünü yeni çıkaran Göksel'in yeni albümünde ki parçalardan Aşkın Yalanmış şarkısının sözlerini siz meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi için paylaşmak istiyoruz.. :) Bazıları acı sever Bazıları bela çeker Bıçağın kestiği yeri Yara izlerini sever Bazıları sonları sevmez Bazıları bağlanmak ister Eski bir...

Sayfayı Paylaş