gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Bi Seni Konuşurum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Akşam üstü uğradım sahildeki kahveye Oturup arkadaşların yanına, Sıcak bir çay söyledim
    İnce belli bardakta
    Herkes birşeyler anlattı
    Kimi sırrını paylaştı
    Sohbet koyuydu doğrusu
    Konuştukça azalıyor insanın derdi korkusu
    Ben de senden bahsettim
    Anlatırken farkettim
    Senle başlar biterim
    Ben senden ibaretim
    Aşkından esaretim
    Bana seni hatırlatır bir şey bulurum
    Sağımı solumu şaşırıp unuturum
    Uzaklara dalıp dalıp senin olurum
    Sus olur pus olur bi'seni konuşurum
    Bi' seni konuşurum, bi' seni konuşurum,
    Hep seni konuşurum
    Sözlerim demli, gamlı, nihavent makamı
    Konuşurum yerli yersiz senin aşkını

Göksel - Bi Seni Konuşurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Kaybettim Seni

Göksel - Kaybettim Seni

Yoksun nereye ne diye gittin yalnızlık çöktü ağır ağır Zorsun aklımı zorluyorsun çıkmaz bende bu leke kalır Hesabı kapatmadan yükümü azaltmadan buhar olup uçmadınmı yaa Bi günde ne oldu bitti fikrini ne değiştirdi Kimseye anlatmadım daha Kaybettim seni şarkılar beni avutmaz bugün Kaybettim seni matemin beni yakıyor bugün(x2) Yoksa benimi yokluyorsun haksızlık bu ceza ağır Kara bulutlar...
  2. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  3. Smileyler Konuşursa

Smileyler Konuşursa

= Kaş böyle çatılır öğrenin, sol kaş sağ kaştan 2 cm yukarda olacak = Gel ulayn buraya senin kaşının altında niye göz var = Hebele Hübele HooOoo Paaa = Gözlerimi açtığımda Jonny Depp i neden göremiyorum = (İki kussen içerken): Baba bizim arabadan dört tane olmuş köşe olduk Baba ona bakarsan senden de 3.5 tane var = Yakaram ULayn = Bu canan için Bu...
  4. Göksel - Senden Başka

Göksel - Senden Başka

Göksel - Senden Başka Benden sorsan umanlardır derdim Hani gözlerin varya Bülbüleri susturup dinlerdim Tatlı sözlerin varya Katmer katmer güller açar gönlümde Hani gülüşün varya Daha mutlu olaam ömrümde Beni öpüşün varya Senden başka senden başka Gözüm görmez hiç kimseyi Senden başka senden başka Duyaam ben hiç kimseyi Senden başka senden başka Seveem ben hiç kimseyi Senden başka, seden...
  5. Bebekler Konuşursa....:)

Bebekler Konuşursa....:)

ayyy burda sema yerne birgül dese

Sayfayı Paylaş