gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Bir İhtimal

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşkımız eski bir film gibi
    Siyah beyaz bazen renkli
    O kadın aynı ben gibi
    Ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini
    O adam aynı sen gibi
    Gururdan terketti ve gitti

Aşk şarabından içtim
    Bir hoş oldum kendimden geçtim
    Bilmiyorum aklındayım
    Bir ihtimal olur ya ben burdayım

Ne romantik ne tutkulu
    Aşkın yolu diken dolu
    Saadetin bedeli bu mu
    En başından belli mi en sonu

Aşk şarabından içtim
    Bir hoş oldum kendimden geçtim
    Bilmiyorum aklındayım
    Bir ihtimal olur ya ben burdayım

Göksel - Bir İhtimal konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - İhtimaller

Gülşen - İhtimaller

çok isterdim sana vermeyi bin bir vaatler gir içerden bak inanki bunlar zor ihtimaller tecrübe ettim iflah olmaz kırılan kalpler ne aşklar gördü bu gözler ah ne ihtilaller hadi diyelim kalbim sermayeden kullanıyor sana yeteyim biteyim derken kendime kalmıyor doymuş karnım allı pullu sözlere hiçbir güç aşkımı almaya yetmiyor dolusuna boşuna koydum olmadı aşk çalıştığın yerlerden sormuyor
  2. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  3. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  4. sevebilme ihtimali

sevebilme ihtimali

Soğuk ve şehirlerarası otobüslerde vazgeçtim çocuk olmaktan Ve beslenme çantamda otlu peynir kokusuydu babam... Ben seninle bir gün Veyselkarani'de haşlama yeme ihtimalini sevdim. İlkokulun silgi kokan, tebeşir lekeli yıllarında Ankara'da karbonmonoksit sonbaharlar yaşanırdı o zaman özlemeye başladım herkesi... Ve bu hasret öyle uzun sürdü ki, adam gibi hasretleri özlemeye başladım...
  5. İhtimal

İhtimal

Meraba hch degerim 0.10 iken iki gün sonra 0.25 yükselmesi ihtimalmidir

Sayfayı Paylaş