gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

gülmek için yaratılmış nota gülmek için yaratılmış notaları göksel akor sevmek acı gerçek acı benzer birbirine mutlu olmak istiyorsan inan inan sözlerime Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış Gülmek için yaratılmış
    Gözlerde yaşlar niye
    Sevmek için yaratılmış
    Kalpler hep boboş niye Sevmesini bilmiyorsan
    Bakma sakın gözlerime
    Mutlu olmak istiyorsan
    İnan inan sözlerime Yok yok yalan deme
    Sevgi denen o gerçeğe
    Sevmek acı gerçek acı
    Benzer birbirine Gülmek için yaratılmış
    Gülmek için yaratılmış
    Gözlerde yaşlar niye
    Sevmek için yaratılmış Kalpler hep boboş niye
    Sevmesini bilmiyorsan
    Bakma sakın gözlerime
    Mutlu olmak istiyorsan
    İnan inan sözlerime

Göksel - Gülmek İçin Yaratılmış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

"Şahan'la birbirimiz için yaratılmışız"

Komedyen Şahan Gökbakar'la uzun süre aşk yaşadıktan sonra birlikteliğini bitiren Doğa Rutkay, sevgilisine geri döndü. Önceki gece bir kitap tanıtımına katılan Rutkay, "Anladık ki birbirimiz için yaratılmışız. İlk başta ayrı yaşabiliriz diye hesaplamıştım ama olmadı. Bundan sonra ilişkimizi birbirimize zarar vermeyecek şekilde sürdüreceğiz" dedi.
  2. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  3. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  4. Erol Evgin - Ben İmkansız Aşklar için Yaratılmışım

Erol Evgin - Ben İmkansız Aşklar için Yaratılmışım

Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin böyle olmalı Bir yumak sarar gibi geçtim acılardan Bir kilit yüreğimde bir demir kapı Kuş uçmaz kervan geçmez bir yerlerdeyim Belki de aşk dediğin erişilmez olmalı Ben imkansız aşklar için yaratılmışım Ne kavuşmayı bilirim ne unutmayı Kayboldum kuytusunda...
  5. birbiriniz için mi yaratılmışsınız?

birbiriniz için mi yaratılmışsınız?

Sorulara tek tek cevap verin ve her evet cevabı için kendinize bir puan verin. Bakalım siz, gerçekten birbiriniz için mi yaratılmışsınız yoksa ayrı dünyaların insanımısınız... 1- Onu düşünüp derslerine konsantre olmakta zorluk çekiyor musun? 2- Gözlerinin tam olarak ne renk olduğunu biliyor musun? 3- En sevdiği müzik albümünün adını biliyor musun 4- Onun yakın dostlarıyla iyi geçinebiliyor...

Sayfayı Paylaş