gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Günün Birinde

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu devran hep böyle sürüp gitmez ki
    Sen de solacaksın günün birinde
    Aklına gelecek ayrılığımız
    Pişman olacaksın günün birinde
    Senin de saçına karlar yağacak
    Senin de gözüne yaşlar dolacak
    Elbette kalbini biri yakacak
    Beni anacaksın günün birinde

Ne geri dönecek yolun olacak
    Ne de tutunacak dalın kalacak
    Korkarım pişmanlık sonun olacak
    Yalnız kalacaksın günün birinde

Senin de saçına karlar yağacak
    Senin de gözüne yaşlar dolacak
    Elbette kalbini biri yakacak
    Beni anacaksın günün birinde

Göksel - Günün Birinde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Niyet

Göksel - Niyet

Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşki bulurdu Acı günler burda biter kışlar bahar olurdu Yalan olsun ziyanı yok, ah bir inansam Niyetimde bir yol çıktı Bu yol aşkın yolu mu Kaderimde sevgin varmış Söyle bu da doğru mu Bu nasıl kısmet acı bir hasret Dileğim sevmek çıksın bu niyet ah Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşkı...
  2. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  3. Göksel - Dön

Göksel - Dön

Hüzün dolu yüreğim yine Senden uzaktayken dertliyim Bir karabuluta sarılmış Ağlar ağlar gözlerim Ve öyle bir buruk şarkı Yanar yanar söylerim Ne olur dön Yarim dön Perişan oldum aşkın yolunda İste vereyim ömrümü uğruna Ne olur dön Yarim dön
  4. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  5. Göksel - Bir İhtimal

Göksel - Bir İhtimal

Aşkımız eski bir film gibi Siyah beyaz bazen renkli O kadın aynı ben gibi Ağlamaklı kaybetmiş sevdiğini O adam aynı sen gibi Gururdan terketti ve gitti Aşk şarabından içtim Bir hoş oldum kendimden geçtim Bilmiyorum aklındayım Bir ihtimal olur ya ben burdayım Ne romantik ne tutkulu Aşkın yolu diken dolu Saadetin bedeli bu mu En başından belli mi en sonu Aşk şarabından içtim Bir hoş oldum...

Sayfayı Paylaş