gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Hak Yerini Buldu

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sen gidersin peşinde gölgen olurum Hissetmezsin düşünde arzun olurum Seni unuttum ben
    Hak yerini buldu
    Yeni duruldum ben sana neler oldu
    Son gülen ben kaybeden sen hak yerini buldu
    Ben unuttum ne varsa
    Sende bulduğum sıra
    Sende kolaysa arzun soluğum iyi bilirsin sen
    Ok hedefi vurdu
    Yolumu çizdim ben
    Sana olan oldu
    Uykusuz gece sana gün bana doğuyor
    Dokundu acı dilim zehri sana akıyor
    Yeni uyandım ben
    Kış baharı buldu
    Bana tutuldun sen
    Aşk kapını vurdu
    Son gülen ben kaybeden sen
    Hak yerini buldu

Göksel - Hak Yerini Buldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun

Haritada Ülkelerin Yerlerini Bulun

ülkelerin yerlerini bulma oyunu linkte Flash'la hazırlanmış güzel bir Harita Bilmece oyunu var. Solda gösterilen ülkeleri mouse ile sağ taraftaki haritanın üzerine sürükleyin ve doğru yerlerini bulmaya çalışın. İyi eğlenceler, BURDAN İZLEYİN
  2. !!! Uydudan Cebinizin Yerini Bulun !!!

!!! Uydudan Cebinizin Yerini Bulun !!!

Aşağıdaki siteye girin, Türkiye'yi seçtikten sonra sol tarafa 532, 533 gibi servis numarasını, sağa da telefon numarasını yazın GPRS Yöntemi ile uydudan, girdiğiniz numaranın ait olduğu telefonun şu an nerede olduğunu gösteriyor... http://www.sat-gps-locate.com
  3. Altın yerine ceset buldular

Altın yerine ceset buldular

Altın yerine ceset buldular Kastamonu'nun Taşköprü ilçesinde, kendisinden 10 gündür haber alınamayan esnafın cesedini defineciler buldu. Define ararken ceset buldular! Kayıp kocayı, gözü yaşlı karısı kolundaki saatten teşhis etti Alınan bilgiye göre, Taşköprü'ye 4 kilometre uzaklıktaki Ardıçlık Orman Deposu mevkiinde, define avcılarının çevreden gelen koku üzerine kazdığı çukurda bir...
  4. Göksel: "Mektubumu Buldun mu?" (2009)

Göksel: "Mektubumu Buldun mu?" (2009)

Göksel'in yeni albümü "Mektubumu Buldun mu?" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor. 1970'lerin unutulmayan klasiklerinin yer aldığı bu müthiş albümün en önemli özelliği, şarkıların eski aranjelerine sadık kalınarak, 20 yıl önceki teknolojik imkanlarla kaydedilmiş olması. Göksel - Mektubumu Buldun mu? Baksana Talihe Ağlamak Güzeldir İnanmam...
  5. Göksel - Mektubumu Buldun Mu? (2009)

Göksel - Mektubumu Buldun Mu? (2009)

01. İnanmam 02. Çaresizim 03. Dudaklarında Arzu 04. Gülmek İçin Yaratılmış 05. Mektubumu Buldun Mu? 06. Baksana Talihe 07. Ağlamak Güzeldir 08. Bilemedim 09. Senden Başka 10. Güle Güle Sana 11. Şimdi Sen Varsın 12. Sen Bensiz Ben Sensiz

Sayfayı Paylaş