gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Hayat Rüya Gibi (2010)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Göksel "Hayat Rüya Gibi"adını verdiği yepyeni albümüyle hayranlarıyla buluştu.Sanatçının bu yeni albümünde yer alan parçalar ise şöyle [​IMG] Sevil Neşelen

İçime Sinmiyor

Başıma Gelenler

Palavra

Ölsemde Bir

Kıskanıyorum

Ah Nerede

Deli Etme Beni Aşk

Hasretinle Yandı Gönlüm

Kabahat Seni Sevende

Olmaz Olsun

Tek Başına

Seninleyim

Eylül'de Gel

Göksel - Hayat Rüya Gibi (2010) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüya gibi perdeler

rüya gibi perdeler

perdeler Resmi Küçültmek İçin Buraya Tıklayın. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 700x525. This image has been resized....
  2. Göksel - Kız Gibi

Göksel - Kız Gibi

Gün güneşli gök mavi Çoşsam koşsam beş yaşında kız gibi Sanki daha dün gibi Saçlarımı dağıtırım savrulur ordan oraya Yüzüm elim eteklerim karışır toz toprağa Ne bebeğim ne balonum kumdan kale oyunum Hayat bir müjde, bir hediye vermese ne olur
  3. Rüya gibi turuncu kıyafetler...

Rüya gibi turuncu kıyafetler...

rüyada turuncu elbise turuncu kıyafetler prenses elbiseleri prenses kıyafeti kıyafetleri Iste farklilik budur meleklerim :) civil civil turuncu renkte elbiseler getirdim size... buyrun :tik:
  4. Rüya Gibi Bir Aşk!

Rüya Gibi Bir Aşk!

Her şey benim cesaretimle başladı. Seni gördüğüm o ilk anda, gelip yanına konuşmasaydım, dostlar arasında anlatılıp unutulacak bir anı olarak kalacaktın. Soğuk bir kış günüydü. Rüzgarla birlikte bastıran yağmurdan kaçıp, bir kafeye sığındım. Camın kenarında boş bir masa buldum. Kahve sipariş ettim. Çantamdan kitabımı çıkarıp, okumaya başladım. Arada bir başımı çevirip, yoldan geçen...
  5. Rüya Gibi Yatak Odaları!

Rüya Gibi Yatak Odaları!

ingiliz yatak odası Sizlerin karşısında yeniden yatak odası modelleriyleyim.öyle şık öyle güzel modeller buldum ki.Gerçekten bayıldım ben bunlara.

Sayfayı Paylaş