gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Kaybettim Seni

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yoksun nereye ne diye gittin yalnızlık çöktü ağır ağır Zorsun aklımı zorluyorsun çıkmaz bende bu leke kalır Hesabı kapatmadan yükümü azaltmadan buhar olup uçmadınmı yaa
    Bi günde ne oldu bitti fikrini ne değiştirdi
    Kimseye anlatmadım daha

Kaybettim seni şarkılar beni avutmaz bugün
    Kaybettim seni matemin beni yakıyor bugün(x2)

Yoksa benimi yokluyorsun haksızlık bu ceza ağır
    Kara bulutlar üstüme düştü güneş tutuldu yer gök sağır
    Hesabı kapatmadan yükümü azaltmadan buhar olup uçmadınmı yaa
    Kimseye anlatmadım daha

Kaybettim seni matemin beni yakıyor bugün(x2)

Yoksun nereye ne diye gittin(x3)

Kaybettim seni matemin beni yakıyor bugün(x4)
    Hesabı kapatmadan yükümü azaltmadan buhar olup uçmadınmı yaa
    Kimseye anlatmadım daha
    Hesabı kapatmadan yükümü azaltmadan buhar olup uçmadınmı yaa (yoksun nereye ne diye gittin)
    Kimseye anlatmadım daha (yoksun nereye ne diye gittin)
    Yoksun nereye ne diye gittin

Göksel - Kaybettim Seni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Niyet

Göksel - Niyet

Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşki bulurdu Acı günler burda biter kışlar bahar olurdu Yalan olsun ziyanı yok, ah bir inansam Niyetimde bir yol çıktı Bu yol aşkın yolu mu Kaderimde sevgin varmış Söyle bu da doğru mu Bu nasıl kısmet acı bir hasret Dileğim sevmek çıksın bu niyet ah Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşkı...
  2. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  3. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  4. Göksel - Bi Seni Konuşurum

Göksel - Bi Seni Konuşurum

Akşam üstü uğradım sahildeki kahveye Oturup arkadaşların yanına, Sıcak bir çay söyledim İnce belli bardakta Herkes birşeyler anlattı Kimi sırrını paylaştı Sohbet koyuydu doğrusu Konuştukça azalıyor insanın derdi korkusu Ben de senden bahsettim Anlatırken farkettim Senle başlar biterim Ben senden ibaretim Aşkından esaretim Bana seni hatırlatır bir şey bulurum Sağımı solumu şaşırıp...
  5. Göksel - Senden Başka

Göksel - Senden Başka

Göksel - Senden Başka Benden sorsan umanlardır derdim Hani gözlerin varya Bülbüleri susturup dinlerdim Tatlı sözlerin varya Katmer katmer güller açar gönlümde Hani gülüşün varya Daha mutlu olaam ömrümde Beni öpüşün varya Senden başka senden başka Gözüm görmez hiç kimseyi Senden başka senden başka Duyaam ben hiç kimseyi Senden başka senden başka Seveem ben hiç kimseyi Senden başka, seden...

Sayfayı Paylaş