gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Mektubumu Buldun Mu? (2009)

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

01. İnanmam
    02. Çaresizim
    03. Dudaklarında Arzu
    04. Gülmek İçin Yaratılmış
    05. Mektubumu Buldun Mu?
    06. Baksana Talihe
    07. Ağlamak Güzeldir
    08. Bilemedim
    09. Senden Başka
    10. Güle Güle Sana
    11. Şimdi Sen Varsın
    12. Sen Bensiz Ben Sensiz

Göksel - Mektubumu Buldun Mu? (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölümsüzlük sırrı bulundu mu?

Ölümsüzlük sırrı bulundu mu?

BOŞ YOK Ukraynalı tıp profesörü Genadiy Apanasenko, 'ölümsüzlük formülü'nü deneyecekleri bir proje geliştirdiklerini açıkladı. Prof. Apanasenko, değişik branşlardan 30 yardımcısıyla keşfettiğini iddia ettiği yaşlanmayı önleyen ilacı, önümüzdeki günlerde denemeye başlayacağını duyurdu. Mart ortasında başlayacak olan denemede denekler, her sabah içeriği son derece...
  2. Göksel - Hak Yerini Buldu

Göksel - Hak Yerini Buldu

Sen gidersin peşinde gölgen olurum Hissetmezsin düşünde arzun olurum Seni unuttum ben Hak yerini buldu Yeni duruldum ben sana neler oldu Son gülen ben kaybeden sen hak yerini buldu Ben unuttum ne varsa Sende bulduğum sıra Sende kolaysa arzun soluğum iyi bilirsin sen Ok hedefi vurdu Yolumu çizdim ben Sana olan oldu Uykusuz gece sana gün bana doğuyor Dokundu acı dilim zehri sana akıyor Yeni...
  3. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  4. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...
  5. aidsin çaresi bulundu mu?

aidsin çaresi bulundu mu?

Aids için çaresi bulundu diyorlar.Eğer öyleyse ki ben bunu çoktan bulduklarını düşünüyorum bu harika bir haber. Bilgi verebilir misiniz acaba?

Sayfayı Paylaş