gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göksel - Niyet

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu Bir inansam sevdiğine kalbim aşki bulurdu Acı günler burda biter kışlar bahar olurdu
    Yalan olsun ziyanı yok, ah bir inansam
    Niyetimde bir yol çıktı
    Bu yol aşkın yolu mu
    Kaderimde sevgin varmış
    Söyle bu da doğru mu
    Bu nasıl kısmet acı bir hasret
    Dileğim sevmek çıksın bu niyet ah
    Bir inansam sevdiğine dünya benim olurdu
    Bir inansam sevdiğine kalbim aşkı bulurdu
    Acı günler burda biter kışlar bahar olurdu
    Sarı güller solsa bile bu aşk bitmez demiştin
    Sevgimize doyman için yıllar yetmez demiştin
    Benliğimi sarman için rüzgar yetmez demiştin

Göksel - Niyet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göksel - Körebe

Göksel - Körebe

dostlar üzmeyin beni uzattım size tutun elimi aklım arada bir olsa gidip gelse de affedin beni hayat şıçtık biraz acı biraz sevinçle olur böyle biraz acı biraz sevinçle körebe, körebe yakala, ebele, sobele, körebe bir gün uzakta durursam hayat yolunda yaya kalırsam n'olur unutmayın beni uzattığımda tutun elimi hayat böyle biraz acı biraz sevinçle olur böyle biraz acı biraz sevinçle...
  2. Göksel - Hastasıyım

Göksel - Hastasıyım

Aşığım sana müptelayım anlasana Ölürüm sana baş tacımsın inan bana Senin için gelmişim Dünyayı önüne sermişim Saçlarından koklamışım Senin için ağlamışım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşka alışığım Hastasıyım hastasıyım gözlerinin hastasıyım Ne giderim ne kalırım ben bu aşkın hastasıyım Tutkunum sana zincirlerim avucunda Deliyim sana uzak durma...
  3. Göksel - Gülümse

Göksel - Gülümse

Sen bendesin, içimdesin Kalbimin en güzel yerindesin Kalbimin en güzel yerinde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum, dilsiz oldum Daldan dala konarken Leyla oldum Dilimdesin, düşümdesin Tadını bıraktın ya nerdesin Kokunu bıraktın tenimde Açılsın kanatları gönlümün gülümse Bir söz söyle küçük bir ümit ver bana Kör oldum, sağir oldum,...
  4. Göksel - Dön

Göksel - Dön

Hüzün dolu yüreğim yine Senden uzaktayken dertliyim Bir karabuluta sarılmış Ağlar ağlar gözlerim Ve öyle bir buruk şarkı Yanar yanar söylerim Ne olur dön Yarim dön Perişan oldum aşkın yolunda İste vereyim ömrümü uğruna Ne olur dön Yarim dön
  5. Göksel - Depresyondayım

Göksel - Depresyondayım

Bugün evden çıkmadım Telefona bakmadım Çok yedim çok ağladım Arandım bir sigara Daha saçlarımı taradım Dudağımı boyadım Giydim giydim çıkardım Beğenmedim güzel olmadım, Depresyondayım, Unutuldum, Aldatıldım sevgilimden ayrıldım, Çok yalnızım Kimseye kızamadım Kimseye küsemedim Sonunda kendime küstüm Sonunda hayata Düşündüm banka soymayı Uluorta soyunmayı Hayatımdaki herkesi vurmayı Affedin,...

Sayfayı Paylaş