gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göktan - Bu Ne Sevgi Ah

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu ne sevgi ah Bu ne ızdırap Zavallı kalbim ne kadar harap
    Nasibim olsun bir yudum şarap
    Sun da içeyim yarin elinden

Bahtım sarılmış simsiyah tüle
    Nemli gözlerle yalvardım güle
    Uzak kalırsam bana acele
    Selamlar gönder seher yeliyle

Bu ne sevgi ah
    Bu ne ızdırap
    Zavallı kalbim ne kadar harap
    Nasibim olsun bir yudum şarap
    Sun da içeyim yarin elinden

Göktan - Bu Ne Sevgi Ah konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevgi Neydi?

Sevgi Neydi?

Sevgi Neydi? - Sevgilerin üstünden baharlar ve kışlar geçenlere!- Hatırlayanlarınız var mı, sevgi neydi? İlk sevgi sözcüğünü, ilk kıpırdanışını yüreğinin hatırlayanlarınız var mı? İlk hüznümüzün adını sevgi koyabiliyor muyuz şimdi geriye dönüp baktığımızda? Derûni coğrafyamızı kaplayan zifiri bulutların ve üzerimize örtülen maddeci felsefenin ağırlığına ne zaman başkaldırmıştı...
  2. Sevgi Neydi???

Sevgi Neydi???

selvi boylum al yazmalım sevgi neydi sözleri selvi boylum al yazmalım sözleri sevgi neydi iyilikti dostluktu emekti sevmek emekti alyazmalım Sevgi neydi? Bunu gördüğüm her yerde aklıma o muhteşem selvi boylum al yazmalım da Türkan sultanın söylediği şu sözler geliyor aklıma: Sevgi neydi?sevgi iyilikti ,dostluktu,sevgi emekti Sevgi merhamettir…Dokunan eldir sevgi , göz yaşıyla ıslanmış...
  3. Sevgi Neydi..?

Sevgi Neydi..?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. sevgi neydi?  sevgi emekti ...

sevgi neydi? sevgi emekti ...

sevgi neydi? sevgi emek harcamakti.onu mutlu edebilmek,onun mutlulugu ile mutlu olabilmekti...onu oldugu gibi kabul edip eksilerine bakmadan hatalarini görmeden ona baglanmakti.. sevmek...ona olan bagliligi hic birseyle kiyaslamadan hicbirseye benzetmeden sadece ondan ibaret olmakti.. sevmek demek caninin yanmasi demekti..sanki dikenler icerisinde kalmis gibi kipirdadikca dikenleri...

Sayfayı Paylaş