gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Göktan - Gözbebeğim

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Her şiirde gözlerin Her nefeste hasretin var Her durak senden önce
    Her saat sana çalar

Kalbimin en güzel yerindesin
    Sen benim herşeyimsin
    Ayırmasın bizi hiçbir şey
    Sevgilim birtanemsim

Her mevsim kalbimde kır çiçeğim benim
    Dualarım sana gözbebeğim benim
    Ölsemde vazgeçmem tek dileğim benim
    Sen benimsin ben de senin
    Sonsuza kadar yemin ederim

Göktan - Gözbebeğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan - Rüzgarlar

Göktan - Rüzgarlar

Gece geçer yıldızlardan Vazgeçer yağmur topraklardan Ben vazgeçmem ne senden ne hayattan Sensiz nefret ettim bu diyardan(2) Saçımı savurdu rüzgarlar anlattılar seni Ağlattılar, buralarda sensiz olmak varmış İçimi kavurdu rüzgarlar anlattılar seni Üzülme, bu günler geçer O güzel gözlerinden öperim canım bekle beni Aşk ile büyüt ümitleri Mektuplar gönder bana anlat bizim sahilleri Aşk ile...
  2. Göktan - Pervane

Göktan - Pervane

pervane pervane olsam seni aramam bi daha olsan seni aramam bi daha Gelemiyorum diye arama beni Gelmiyorsan tek bir nedeni olur Anlarımki bu gece bana Başka bir yerde bir neşe bulunur Aya baktım ay mavi Yaya kalmam vallahi Bulurum bu gece başka birini Unuturum seni billahi Pervane pervane olsan Seni aramam bir daha Dünyayı gezsen dolaşsan Bulamazsın ayarımda
  3. Göktan - Geri Dön

Göktan - Geri Dön

Bırakıp gittiğin günden beri Gözüme bir yudum uyku girmedi Dolaşıp hatıralar içinde Aradım bir çıkış gücüm yetmedi Ağlamak ister bazen ruhun, yapamazsın Bir bulut gibi yaşayamazsın Hep o eskiler, eski kırık dökük günler Hatıralardan kaçamazsın Geri dön ne olur beni al buralardan Geri dön ne olur bitsin bu keder Yanıyor yüreğimdeki hatıralardan Yanıyor sensiz geceler
  4. Göktan - Efsane

Göktan - Efsane

Sıcak sımsıcaktı aşk, yandı bu yaz ve yaktı bizi Beyaz bembeyaz güller kuruyup düştü avuçlarımdan Uzak çok uzak sanki, ayrı dünyalardan bulduk birbirimizi Tuzak bir tuzak belki, güvendim bakışlarına çok sevdim seni Ben de sevdim demek yetmiyor,yanımda yoksun yoksun artık Sensizliğe gücüm yetmiyor,günler sensiz sensiz geçmiyor Efsane olmuştu iki günlük sevdamız Mevsimler geçti bak bitti aşk...
  5. Göktan - Bu Cumartesi

Göktan - Bu Cumartesi

Kaç zamandır hayalin bırakmıyordu peşimi Kaç zamandır bilmezsin, seni nasıl sevdiğimi Bu cumartesi yaşayacağım Ne varsa içimde Bu cumartesi, sen ve ben Rüya gibi el ele Seni seviyorum, seni seviyorum Pencerelerde gün bitti Bu çocuk deli gibi sabretti Böylesi ancak filmlerde Bu öykü çok güzel bitti Güzel bir duş Ardından sinekkaydı bir traş Kokularınıda sürünce Dayanılmazsın arkadaş Bu...

Sayfayı Paylaş