gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Göktan - Yağmura Yürüyorum

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Evden çıktığımda akşam oluyordu, İçimde bir yara hala kanıyordu, Gözüm dalıp dalıp o günlere gidiyordu,
    Elim kolum bağlı her yanım titriyordu,

Tam o akşam böyle seni düşünürken,
    Çisil çisil bir yağmur başladı,
    Şaka gibi...

Ağlasam kimse anlamaz,
    Yüzüm gözüm sırılsıklam,
    Ruhumu söndürsün yağmur,
    Yanıyorum allah'ım...

Yağmura yağmura yürüyorum inadına inadına,

Unut unut istersen unutabilirsen beni,
    Avut avuta bilirsen avut yağmurala kendini...

Unut unut istersen unutabilirsen beni,
    Avut avuta bilirsen avut yağmurala kendini...

Göktan - Yağmura Yürüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göktan - Pervane

Göktan - Pervane

pervane pervane olsam seni aramam bi daha olsan seni aramam bi daha Gelemiyorum diye arama beni Gelmiyorsan tek bir nedeni olur Anlarımki bu gece bana Başka bir yerde bir neşe bulunur Aya baktım ay mavi Yaya kalmam vallahi Bulurum bu gece başka birini Unuturum seni billahi Pervane pervane olsan Seni aramam bir daha Dünyayı gezsen dolaşsan Bulamazsın ayarımda
  2. Göktan - Efsane

Göktan - Efsane

Sıcak sımsıcaktı aşk, yandı bu yaz ve yaktı bizi Beyaz bembeyaz güller kuruyup düştü avuçlarımdan Uzak çok uzak sanki, ayrı dünyalardan bulduk birbirimizi Tuzak bir tuzak belki, güvendim bakışlarına çok sevdim seni Ben de sevdim demek yetmiyor,yanımda yoksun yoksun artık Sensizliğe gücüm yetmiyor,günler sensiz sensiz geçmiyor Efsane olmuştu iki günlük sevdamız Mevsimler geçti bak bitti aşk...
  3. yürüyoruz ilahisi

yürüyoruz ilahisi

yürüyoruz ilahisi yürüyoruz ilahi sözleri yürüyoruz allah için biz imanın gençleriyiz yanıyoruz resul için biz imanın gençleriyiz biz imanın gençleriyiz biz imanın genleriyiz muhammedin izindeyiz söz vermişiz allaha biz biz imanın gençleriyiz biz imanın gençleriyiz haydiyin kardaş lar bacılar yürüyün nur nur hacılar akılsın gözlerden yaşlar biz imanın geçnleriyiz biz imanın gençleriyiz...

Sayfayı Paylaş