gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Mustafa Kemaller tükenmez

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tükenir elbet gökte yıldız tükenir elbet gökte yıldız denizde kum mustafa kemaller tükenmez şiiri video mustafa kemaller tükenmez video

Tükenir elbet
    Gökte yıldızlar denizde kum tükenir
    Bu vatan bu topraklar cömert
    Kutsal bir ateşim ki ben sönmez
    İnanın Mustafa Kemaller tükenmez.

Gökte yıldızlar denizde kum tükenir Mustafa Kemaller tükenmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Kemaller Tükenmez

Mustafa Kemaller Tükenmez

mustafa kemaller tükenmez adlı şiir mustafa kemaller tükenmez şiiri video şiiri atatürkler MUSTAFA KEMAL'LER TÜKENMEZ Tükenir elbet gökte yıldız, denizde kum tükenir Bu vatan bu topraklar cömert Kutsal bir ateşim ki ben sönmez İnanın Mustafa Kemal'ler tükenmez Ben de etten kemiktendim elbet Ben de bir gün geçecektim elbet İki Mustafa Kemal var iyi bilin Ben işte o ikincisi...
  2. Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

Erkin Koray - Gökteki Yıldızlar

uzaklardan bana bakarlar benimle hep sabahlarlar gökteki yıldızlar başucumda nöbet tutarlar dinler derdimi sadece onlar gökteki yıldızlar herkes gider onalar kalırlar tek dostumdur gökteki yıldızlar aylar geçse yıllar geçse tek dostumdur gökteki yıldızlar bazen yağmur yavaştan damlar onlar hemen ağlaşırlar gökteki yıldızlar bulutlarda beni ararlar dinler derdimi sadce onlar gökteki...
  3. Gökteki Ay Yıldız

Gökteki Ay Yıldız

gökteki yıldız isimleri ay çeşitleri ve isimleri gökteki yıldızların yıldız çeşitleri ve ay
  4. Mustafa Kemal ATATÜRK....

Mustafa Kemal ATATÜRK....

MUSTAFA KEMAL Dünyada tabiatın binbir tecellisi var, Korkunç olursa kıştır,munis olursa bahar. Görmüşe benzer mi hiç bahsetsem ikisinden Birinin tipisinden, ötekinin sisinden. Bazen durgun denizin görürüm taştığını, Yükselen dalgaların göğe yaklaştığını, O dalgalar ki yılda yalnız bir gün şahlanır, Şahlandı mı ne kıyı, ne koy, ne yelken tanır.. Engini alt üst eden bu rüzgarların adına,...
  5. Mustafa Kemal Atatürk

Mustafa Kemal Atatürk

Atatürk'ün çocukluk ve gençlik anıları nelerdir ?

Sayfayı Paylaş