gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Gökten gelen şok!

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Britanya'nın Bristol kentindeki bahçesinde otururken uçaktan düştüğü anlaşılan büyük bir buz parçasının bacağına çarpmasıyla büyük şok yaşayan David Gammon, olayın şaşkınlığını hala üzerinden atamadığını söyledi. Gammon, "Tepemden uçağın geçtiğini duydum. Tam o anda, greyfurt büyüklüğündeki bir buz parçası bacağımın üst bölümüne düştü" dedi.

Bacağında morluk oluştuğunu belirten 76 yaşındaki Gammon, doktorların kendisine buz parçasının bacağı yerine kafasına düşmüş olması halinde olayın ölümle sonuçlanabileceğini söylediklerini de anlattı.

Uçaktan düşen buz parçası bacağına çarptı!

Bu arada bir açıklama yapan Uluslararası Bristol Havaalanı sözcüsü ise buz parçasının uçaktan düştüğüne dair bir kanıt bulunmadığını söyledi. Sözcü, olayı soruşturan sivil havacılık dairesi yetkililerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını bildirdi.

Sözcü, uçuş yüksekliği, rüzgarın gücü, hava sıcaklığı ve diğer bazı değişkenlerin sonucunda buz parçasının kendi havaalanlarını kullanan bir uçağın dışındaki 5 millik bir mesafeden uçan bir başka uçaktan da düşmüş olabileceğini öne sürdü.

Sözcü, bu uçaklara Heathrow'a inen Atlantik ötesi uçuş yapan uçaklar ile Almanya ve diğer kuzey Avrupa ülkelerinden gelen uçakların da dahil olduğunu söyledi.

AA

Gökten gelen şok! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şok

Şok

Degişik nedenlerle kalbin pompalama etkinli inin zayıflaması, ya da, damarlarda pompalanacak yeterli kan olmaması halinde, ciltte, bilinçte ve kaslarda ortaya çıkan ilerleyici nitelikte belirtilerin tümüne şok denir. Müdahale edilmezse, belirtiler ilerler, kişi ölebilir. Aşırı kanamalar, ishal, yanıklar, kusma, kalp krizi, aşırı korku ve heyecan, allerjik olaylar, aşırı a rılı olaylar şok...
  2. gök gürlemesi

gök gürlemesi

Gök gürültüsünün sesini duymak, bir felaketin yaklaştığına ve önceden tedbirli hareket edilirse bu tehlikenin önlenebileceğine işarettir. Çok önemli bir yerden haber alınacak demektir.Rüyada yagmursuz gök gürlemesi, korkuya isaret eder. Gök gürlemek devlet baskani tarafindan korku ve tehdittir. Bazen gök gürlemek, güzel vaada ve hayirli islere, isaret eder. Gök gürlemesini gören kimse borcunu...
  3. göğe çıkmak

göğe çıkmak

Rüyada çikmak, inmenin aksinedir. Bundan dolayi rüyada yüksek bir yere çiktigini gören kimse, çiktigi miktarca mevki ve itibardan düser. Bazen de bu rüya, kendisine zulmetmeye isaret eder. Rüyada yildizlaru kavusacak derecede gökyüzüne çiktigini ve geceleri kendisiyle yol tayin edilen yildizlardan bir yildiza döndügünü gören kimse, yüksek bir mevkiye isarettir. Rüyada yüksege çikmak, seref ve...
  4. Gökler Ağlıyor

Gökler Ağlıyor

"seninleyim.." olsun isterdim son cümlem...ama sensizliğe yattım bu gece..sensizleğe,derin bir sessizliğe uyandım bu sabah..eve terkedilmişliğin kokusu sinmiş..camları da açık birakmıştım ama...geçmemiş kokun... kapıyı da aralık bırakmıştım..belki döner gelirsin diye..belki dayanamazsın yine... aslında uyumadım hiç gece..gelirsen beni uyurken seyretmeyi seversin diye öyle...
  5. Şok...Şok...Şok...Şok

Şok...Şok...Şok...Şok

Kızlar başlığı görünce eminim ne kadar şaşırtıcı birşey olduğunu anlayabilmişsinizdir.Açıklama yapmak istemiyorum lütfen sadece resimlere bakın:S:S:S * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * size ŞOK olduğunu söylemiştim:piha::piha::piha:

Sayfayı Paylaş