gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Eger gokyuzunde bir yildiz olsaydim Venus olurdum.Cunku,kendi ekseni etrafinda gunes sisteminde diger tum gezegenlerin aksi istikamette doner,bazen bende boyle aksi oluyorum.Herkez mersine giderken,ben tersine gidebiliyorum.:hasta: Bu arada Yunan mitolojisindeki Afrodit adini bu gezegenden almis. Siz hangi yildiz olurdunuz?

2. ASİPeRi

ASİPeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay olmak isterdim galba

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    kesınlıkle ay olmak isterdim

Gokyuzunde bir yildiz olsaydiniz hangi yildiz olurdunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yenİ Bİr Kuyruklu Yildiz KeŞfedİldİ

Yenİ Bİr Kuyruklu Yildiz KeŞfedİldİ

Tayvan National Central University (NCU) Lulin Gözlemevi'nde yapılan çalışmalar sonucu daha önce bilinmeyen bir kuyruklu yıldız keşfetti. Yıldıza Lulin adı verildi. Lulin'in Şubat 2009'da dünyaya gözle görülebilecek kadar yaklaşacağı tahmin ediliyor. NCU'ya mensup araştırmacılar Lulin'i 11 Temmuz'da keşfetti. Yıldızla ilgli bilgilerin kesinleşmesinin ardından basına bilgi veren araştırmacılar...
  2. Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden

Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden

gökyüzünden bir yıldız seç kendin hakkında güzel sözler melek kartları seç melek kartı tarot tek kart Bir yildiz sec kendin icin gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatli olsun, bir yildizda bana sec, parlakligi önemli degil yeterki sana yakin olsun! Ben seni dün sevmedim çünkü dün bitti ben seni bugün sevmedim çünkü bugün bitecek ben seni yarın sevdim çünkü yarınlar hiç...
  3. Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

Sanal DÜnyanin Alternatİf Yildizi

SANAL DÜNYANIN ALTERNATİF YILDIZI Türk popüler müziğine alternatif olarak yapılan müzikler, her geçen gün daha geniş kitlelere ulaşırken, son yıllarda internet mecrası kendi yıldızlarını yaratmaya başladı. Gurup Seksendört, İrem...vb...
  4. kuyruklu yildiz

kuyruklu yildiz

Kuyruklu yıldız Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Rüyada kuyruklu yıldız , büyük bir servet kazanacağınızın ve şansınızın açıldığını işaret eder. Yıldız ne kadar parlaksa servette o kadar büyük olur. Murattır ve kişinin tüm hayalleri gerçekleşecek ve imrenilecek duruma...
  5. Yildiz Modeli

Yildiz Modeli

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş