gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

gölcük donanma komutanlığı karamürsel orduevi gölcük orduevi astsubay donanma resimleri Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde çıkan yangın kontrol altına alındı. Üç saat süren yangında 1 asker zehirlendi. Saat 19.00 sıralarında Astsubay Orduevi'nin mutfağında bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Kısa sürede binayı saran yangına ilk olarak Donanma Komutanlığı itfaiye ekipleri müdahale etti.

İki binayı etkisi altına alan yangına daha sonra İzmit, Gölcük, Değirmendere ve Karamürsel'den takviye ekipler müdahale etti.

Yaklaşık 3 saatlik bir çalışmanın ardından kontrol altına alınan yangında 1 askerin dumandan zehirlendiği öğrenildi.

Yangın ile ilgili olarak resmi bir açıklama yapılmadı.

internethaber

Gölcük Donanma Komutanlığı Astsubay Orduevi'nde yangın çıktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Donanma

Donanma

Rüyada donanma hazirlandigini görmek, islerinizde yeni bir düzene gitmeyi düsündügünüze, bu suretle bir müddetten beri bozulan islerinizin yeniden düzelecegine delalet eder.
  2. Kahraman astsubay

Kahraman astsubay

Teröre karşı canını hiçe sayarak mücadele eden Mehmetçiklerin, içlerindeki vatan sevgisinin büyüklüğü bir kez daha gözler önüne serildi. Şırnak'ın Silopi İlçesi kırsalında geçtiğimiz hafta PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada şehit düşen Jandarma Komando Astsubay Onur Bakbak'ın, yaralanmasına rağmen saatlerce çatışmayı sürdürdüğü ortaya çıktı. Astsubay...
  3. Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde yangın çıktı

Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde yangın çıktı

seven kereste tekirdağ Tekirdağ'da, eski sanayi mevkiindeki kereste imalathanelerinin birinde çıkan yangında, yaklaşık 50 ton biçilmiş kavak ve çam kerestesi yandı. Tekirdağ Belediyesi İtfaiye Müdürü Kenan Taşkın'dan edinilen bilgiye göre, eski sanayi sitesinde Hasan Seven'e ait Seven Kereste imalathanesinde, Engin Seven'in sahibi olduğu keresteler, henüz belirlenemeyen bir nedenle yanmaya...
  4. Konserde Yangın Çıktı!

Konserde Yangın Çıktı!

rihanna, konser, konserde yangın, dallas konseri, ilgili bilgiler burada. Rihanna'ya nazar değmiş galiba arkadaşlar. Konser sırasında yangın çıkmış.İşte haberin detayları; Barbaros asıllı Amerikalı şarkıcı Rihanna'nın 8 temmuzda Dallas'da verdiği konser az kalsın bir facia ile bitiyordu. Konser dolu dizgin devam ederken Rihanna ''California King Bed'' şarkısını söylemeye yeni...
  5. Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

Ben Bilmem Eşim Bilir Stüdyosunda Yangın Çıktı!

ben bilmem eşim bilir, ben bilmem eşim bilir programı, ben bilmem eşim bilir yangın Sevgili melekler, Posta Gazetesi tv eleştirmeni Mesut Yar talihsiz olayı köşesinden duyurdu, Ben Bilmem Eşim Bilir yandı! Mesut Yar'ın açıklamasına göre ' Önceki gün bir film platosunda çıkan yangın en çok "Ben Bilmem Eşim Bilir"i (Kanal D) vurdu. Yarışmanın ödül olarak verdiği arabası dahil...

Sayfayı Paylaş