gebe
  1. didem_07

didem_07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

GOLD LONGDA(sağlık bakanlığı onaylı ve %100 etkili)

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında didem_07 tarafından paylaşıldı.

gold longda longda kullananlar gold krem kullananlar sevgili arkadaşlar gold longda yeni ürün çıkardı ve sağlık bakanlığı onaylı göğüslerde 3 ayda 2 beden büyüme sağlıyor müşteri memnuniyeti garantisi veriyor çok arastırdım acaba dıger kremler gıbımı hıcbır etksini göremicemmi die dusundum ve kullanmaya karar verdım ve gercekten cok buyuk faydasını gordum göğüslerim dik ve dolgun bır gorunume kavustu artık kendımı cok ıyı hıssetmeme neden oldu bu durumum çevremdekilerinde dıkkatını cektı artık dar elbıselerimi rahatlıkla gıyebılıorum kendıme öz güvenim yerine geldı amelıyattan korkanlar ve krem kullanmayı dusunnenlere tavsıye ederım.

2. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bakalım
    ben 5 gündür bontavi kullanıyorum ilk günler göğüslerimde kaşıntı oldu ve şimdi bi dolgunluk var tabi çok değil hafif bitiricem bakalım ne olacak yazarım burdan

3. Misafir Melek

gold longda

slm arkadaslar...ben de kullandım gold longda ve ıstedıgım sonuclara gercekten de kavustum..fırma musterılerıne memnunıyet garantısı verıyor ve 3 ayda 2 beden buyutuyor..ılk baslarda ınanmadım bende denemek ıcın 1 kutu aldım.sonra 1 ay sonunda baktım etkı goruyorum 2. kutuyu ve 3.kutuyuda aldım kullandım..sonuc gozle gorulur bıcımde bellı edıor kendısını..herkese tavsıye edıorm...o korkutucu amelıyatları olmak yerıne bıtkısel olan bu cozumu kullanmayı herkese butun bayanlara onerıyorum...

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aaa yeni duydum bakıcam baska kisilerdende önerileree :D

5. cemsu_06

cemsu_06 Forum Okuru

longda harıka
    slm kızlar bende kullandım bu kremı 3 ay ve gercektende ınanılmaz o kremın bunu nasıl basardıgına ınanamıyorum yanı aldım kullandım yha dekolte kıyafetler almaya basladım kendıme dlabımı yenıledım daha cekıcı ve alımlı oldum sızlerede onerıyorum gold longda gogus buyutucu kremı ben 80 bedenden 90 beden oldum yha ınanılmaz saglık bakanlıgı onaylı bıde yan etkısıde yok kullanın kızlar pısman olmazsnz;))

6. Misafir Melek

mehaba melekler

peki bu süper cremi birakinça eski haline dönmüyormu bu tür cremler kaliçi degil bence devamli kulanmak lazim ! gögüslerin dolgusunu sabit tutmak için..

kulanipda ara veren melekler var mi ? ve sonuçu ne ?
    bizleri aydinlatirsaniz tsk.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kremlerin kötü bi yanı sanırım eski haline dönüyormus böyle olmaması icin bekar bayanlar evlenene kadar kullanın bebek emzirdikten sonra bırakın :D

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

madurum :(

arkadaslar benimkiler yok dencek kadar küçük. Gerçekten işe yarıyo mu nolur kullananlar cewap verin. :(((

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gerckten işe yarıyor mu kullan we bırakan war mı? Braktıktan snra eski haline dönüyo mu? Bi de cm olarak ne kadar fark ediyo? Kullanların samimi cwplarnı bekliorm.. Ltfn... :(

10. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

[​IMG] melekkk__ kullanıcısından alıntı [​IMG]
    problemler cıktı derken cnm yan etkisi fln var mı ki :bbo:

evet canım kullandığımın 45. günü falan sol göğsümde elle hissedecek kadar bir sertlik oluştu sağ göğsümde tık yok hemen doktora gittim kremi kullandığımı söyledim oda işte ondan dedi ve kesinlikle bırakmamı söyledi .
    yani az daha sağlığımdan oluyodum halbuki satmadan önce kesinlikle yan etkisi falan yok dediler bi,de kullanan arkadaşlkar bilir kutular elime geçtiğinde öyle bir hayal kırıklığına uğradımki anlatamam üstünde içeriğine dair tek bir yazı yok ve sağlık bakanlığından falanda onaylı değil bir iki kelime yabancı cümleler yazıyo onuda anlamak mümkün değil ne biliyim işte tam bir fiyasko hiç anlatılanlar gibi değil yani

Kızlar kullanmanızı tavsiye etmem kullananlar hiç memnun değil daha bunun gibi bi sürü yorum var kimse kullanmasın sağlığınızdan olmayınn..

11. alinci

alinci Forum Okuru

Yorumlarin biri digerini tutmuyo. Cogunluk memnun ama bi arkadas siddetle kullanmayin diyo. Hangisi dogru acaba?

12. Logndayla

Logndayla Forum Okuru

Longdanin uzerinde aciklama yaziyo ayrica saglik bakanligi onayli kullanıyorum su anda memnunum

13. selarri

selarri Forum Okuru

iyi günler adetime daha 15 gün midem bulanıyor hamile olablirmiyim.önceki adetim normal düzende oldu

14. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ,bu kadar erken gebelik belirtisi olmaz. Midenizi üşütmüşsünüzdür muhtemelen.Mensinizde gecikme olursa test yaparsınız.Ancak bu şekilde gebe olup olmadığınızı öğrenebilirsiniz..

15. Nesliazce

Nesliazce Forum Okuru

Merhabalar longda kullanan arkadaslar cevaplarsaniz sevinirim kulnmaya baslayali 5 gun oldu hafif dolgunluk olustu. Kasinti olmasi normalmi

GOLD LONGDA(sağlık bakanlığı onaylı ve %100 etkili) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sağlık Bakanlığı keneye karşı uyardı

Sağlık Bakanlığı keneye karşı uyardı

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, 5 Mayıs 2008 tarihi itibariyle Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı sonucu, Samsun'da ikamet eden 2 vatandaş, 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak, hayatını kaybetti. Açıklamada ayrıca hastalıktan korunmada alınması gereken önlemler konusunda vatandaşlar uyarıldı. Sağlık Bakanlığı Basın ve...
  2. Sağlık Bakanlığı Atamaları 2012

Sağlık Bakanlığı Atamaları 2012

2012 Yılı Sağlık Bakanlığı Atamaları Sağlık Bakanlığı Atamaları 2012 Merhaba Melek'ler ve 2012 yılında ki Sağlık bakanlığı atamaları hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, aradığınız ve merak ettiğiniz tüm bilgiler bu yazımızdadır! Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS 2012 bazı kamu kurum ve kuruluşlarının kadro ve pozisyonlarına yerleştirme işlemlerine ilişkin tarihler...
  3. Sağlık Bakanlığı Hamilelik Sms Uygulaması

Sağlık Bakanlığı Hamilelik Sms Uygulaması

sağlık bakanlığı hamilelik mesajı, sağlık bakanlığı yeni hamilelik sms uygulaması Sağlık bakanlığı yine çok eleştirilecek bir uygulamaya imza atmış; Buna göre artık hastanelerde yaptırılan gebelik testi sonuçları eğer pozitif ise baba ve eşlere özel sms ile bilgilendirme yapılıyor. Birçok kişi tarafından dillendirilen ve şu sıralar çokca eleştirilen bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz...
  4. Sağlık Bakanlığından Sağlığa Zararlı Kozmetiklerin Listesi Açıklandı !

Sağlık Bakanlığından Sağlığa Zararlı Kozmetiklerin Listesi Açıklandı !

zararlı kozmetik markaları zararlı kozmetikler Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde basına deşifre edilen zararlı sucuk salam markaları duyurusunun ardından bu kez Sağlık Bakanlığı zararlı kozmetik markaları hakkında bir açıklama yaptı. Buna göre tv yoluyla satılan bazı kremler başta olmak üzere pek çok marka ve kişi adı deşifre edildi. İşte detaylar... Sağlık Bakanlığı’nın bu yılın...
  5. İnternetten Satılan ve Sağlık Bakanlığınca Yasaklanan Hapların Listesi !

İnternetten Satılan ve Sağlık Bakanlığınca Yasaklanan Hapların Listesi !

Bu konu; İnternetten Satılan ve Sağlık Bakanlığınca Yasaklanan Hapların Listesi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, denize düşenin yılana sarılması hesabı çeşitli sağlık sorunlarına çare olur ümidiyle internetten satın alınan hapların sağlığa zararlı olduğu ve Sağlık Bakanlığınca satışının durdurulduğu belirtildi. Bu "çakma" hapların insan sağlığıyla oynadığını...

Sayfayı Paylaş