gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Golden Age 1 - İstanbul

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Otel Bilgileri Kapasite: 180 toplam oda, 360 toplam yatak, 8 suit oda, 6 junior suit, 3 bağlantılı oda, 6 köşe oda. [​IMG]
    Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, minibar, kasa, televizyon, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, saç kurutma makinası.

Genel Özellikler: Merkezi ısıtma, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör.

Spor&Rekreasyon: Açık havuz, çocuk havuzu, Türk hamamı, sauna, jakuzi, bilardo.

Yeme İçme: Oda kahvaltı, kahvaltı salonu, lobby bar, havuz bar. 1 alakart restoran (350 pax).

Toplantı ve Kongre: 2 toplantı odası (130 max. kapasite). Tepegöz, beyaz tahta, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon.

Konum: 8 minutes far away from Lütfi Kırdar Exhibition Center by walk . Denize 2000 m. Atatürk Hava Alanı 20 km. Şehir merkezinde.

Adres:
    Topçu Cad. No:22
    İstanbul Taksim kaynak.ezberim

Golden Age 1 - İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Golden State WARRIORS

Golden State WARRIORS

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Golden Age Bodrum

Golden Age Bodrum

golden age bodrum 4 yıldız Golden Age Bodrum Resimleri Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: 18 suit oda, 4 deluxe suit, 201 standart oda, toplam 223 oda ve 650 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarda, telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kasa, televizyon, uydu tv, split klima, duş, saç kurutma makinesi imkanları mevcuttur.SERVİS&HİZMETLER: Split klima, bahçe, tv...
  3. Golden retriever hakkında bilgiler

Golden retriever hakkında bilgiler

golden retriever bakımı golden retriever cinsi köpek cinsleri Ay çok tatlı bunlar ya ama hiç büyümücek hep yavru kalsa dahada hoş olcak :) Temel Özellikleri Hareketli, uysal, iyi huylu, duygulu ve sevimli bir köpektir. çocuklara, hatta bebeklere karşı çok sabırlı ve naziktir. Neler Yapar ? Sağlam ve güçlü, koku alma duyusu gelişmiştir. Bataklıkta avlanabilir. Avı...
  4. Golden retriever

Golden retriever

Kızım badem şuan 5 aylık oda benim bebeğim burda köpekler hakkında birbirimize bilgiler verebiliriz sorunları halledebiliriz resimlerini paylaşabiliriz hepinizi bekliyorumyupis
  5. 3D İce Age Oyunu

3D İce Age Oyunu

Buz devri filmi çok beğenerek izlediğim bir film. 3D İce Age oyunu sayesinde bu zevki oyunda da yaşıyorum. Gerçekten çok beğendim

Sayfayı Paylaş