gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

golden arıyorum bursa

Konu, 'Evcil Hayvan Arıyorum' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

mrb meleklerim. ben bakmak için golden cinsi köpek arıyorum. ama bursa da ücretsiz bulmak zor. ücretliler de çok pahalı. eğer ücretsiz köpek satan veren varsa bakmayı çok isterim. evimiz bahçeli daha önceden 2 köpeğim oldu.

golden arıyorum bursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. damar sözmü arıyordun çok şanslısın aradığın burda

damar sözmü arıyordun çok şanslısın aradığın burda

türlü türlü notaları notası nota 1) Kiz DiYé oNém VéRénin.. GuZéL DiYé Kaşar SéVénin! PaRa DiYé Dost SaTanin! KraL oLsa TahTini MAfYa oLsa MéKaNini ....... 2)Sana Bu SatırLarı Gurbetten Yazıyorum ! Her Kelimemden Sonra İsminLe Başlıyorum Anlaki Herşeyimsin Unutmak İstemiyorum Kim Kimi Unutursa LeyLadan Mecnundan Beter Olsun 3)Géçici HéVés DéğiL.. Hak éDéNé NéFés oLurum... 4)Sen Gelmezsin...
  2. komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms 2011 komik smsler 2011 sms mesajları mesajlar Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir...Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum...
  3. Burun

Burun

rüyada burun kemiği görmek Burunda görülen mükemmellik ve güzellik dünyada iyi yaşamaya, Burunda görülen noklanlık ve çirkinlik kişinin işindeki ve davramışlarındaki noksanlık ve çirkinliğe, Burundan malum olan sıvının gelmesi kadri yüce bir insandan iyilik görmeye, Burna sinek vss. girmesi sıkıntıya, burundan böyle bir şey çıkması evlad sahibi olmaya, Burnundan konuşmak nimet ve mevkinin...
  4. Golden retriever

Golden retriever

Kızım badem şuan 5 aylık oda benim bebeğim burda köpekler hakkında birbirimize bilgiler verebiliriz sorunları halledebiliriz resimlerini paylaşabiliriz hepinizi bekliyorumyupis

Sayfayı Paylaş