gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

golden cinsi köpekler kaç sene yaşar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Golden cinsi bir yavru almak istiyorum ama kaç sene yaşar bu ırk, bilgi toplamak istiyorum.Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Av köpeği ailesinden olan Golden Retriever cinsi köpeklerin tarihi çok eski zamana dayanmaktadır.Üretimine ilgiltere ve İskoçya sınırındaki bir bölgede geçimi sağlamak ve av sırasında soğuktan etkilenmeyen, sık çalılıkların arasına girebilen bir köpek olması sebebiyle başlanmıştır.
    Genel olarak Golden Retriever’lar 25-35 kilo ağırlığındadırlar. Golden Retriever’lar iyi bakıldıklarında 10-12 yıl kadar yaşarlar.

golden cinsi köpekler kaç sene yaşar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bernese Dağ Köpeği Cinsi

Bernese Dağ Köpeği Cinsi

bernese dağ köpeği bernese dağ köpeği özellikleri fiyatları fiyatları Bernese Dağ Köpeği Temel Özellikleri Güçlü vekaslıdır. Enerjik, dikkatli ve acelecidir. Isırmaz. Bir kişiye(efendisine) duygusal larak bağlanır ve yabancılara karşı kuşkucudur. Neler Yapar? Eski Romalılar Bernese dağ köpeklerini savaş köpekleri olarak kullanırve demir yakalar takarak onları savaşa sürerlerdi. Bu...
  2. Pappilon cinsi köpek

Pappilon cinsi köpek

pappilon cinsi köpek pappilon Temel Özellikleri Dengeli, itaatkar, sessiz bir köpektir. Neler Yapar? En cana yakın insan dostudur; küçük olmasına rağmen dayanıklı ve uyumludur. Kökeni Rönesans döneminde İtalya’da çok yaygın olan bu cins daha sonra Fransız yetiştiriciler tarafından mükemmelleştirilmiştir. Düşük kulaklı küçük kontinental spanielin aksine pappilon ya da kelebek...
  3. köpekler acaba kaç yıl yaşar arkadaşlar

köpekler acaba kaç yıl yaşar arkadaşlar

Arkadaşlarım terier cinsi bir köpeğim var da köpeklerin ömrü kaç yıldır kaç yıl yaşar köpekler. Onu çok seviyorum ve kaybetmek istemiyorum şu anda 5 yaşında yazar mısınız lütfen.
  4. arılar kaç yıl yaşar

arılar kaç yıl yaşar

kızlar arılar kaç yıl yaşıyorlar kaç sene yada ömürleri toplamda kaç yıl yada gün teşekkürler.
  5. Kediler kaç yıl yaşar?

Kediler kaç yıl yaşar?

Kedilerin uzun yaşaması için çok iyi ve kaliteli bir bakıma ihtiyaç vardır. Aksi halde bakım yetersizliği ömürlerini kısaltan bir etmen olur. Bilinene göre artık kediler, eski zamanlarda yaşayan kedilere oranla fazla yıl yaşar. Kedinin insan yaşı farklı bir kavram olarak ele alınmaktadır. Kedi yaşı ile insan yaşı aynı değildir, yani aralarında bir takım farklılıklar bulunmaktadır....

Sayfayı Paylaş