gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Golden rose’dan bir ilk daha!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

GOLDEN ROSE’DAN BİR İLK DAHA! Dolgun ve çekici dudaklara sahip olmak artık çok kolay!

[​IMG] Golden Rose’ dan çok fonksiyonlu kolajenli dudak dolgunlaştırıcı lipgloss:
    3 özelliği bir arada bulunduran Extreme Lip Plumper ile dudaklarda;
    • Anında dolgunluk ve parlaklık
    • 29 günlük kullanımdan sonra kalıcı dolgunluk ve kontür belirginleştirme
    • Nemlendirme
    Bu aydan itibaren 14,90 YTL fiyatla tüm Golden Rose satış noktalarında…

Golden Rose’un yeni ürünü Extreme Lip Plumper 3 özelliği bir arada bulunduran ilk dudak dolgunlaştırıcı lipgloss olarak satışa sunuldu.

Yepyeni geliştirilmiş formüllü bu ürün içeriğindeki dudak dolgunlaştırıcı kompleksler Hyaluronic Filling Spheres™ ve AC Mvs Lips™ ile dudağın içine kolayca nüfus ederek dudak dokusunda birbirine bağlanarak şişer ve dudaklarda yeni kolajen oluşumunu destekler. Dudakların dolgun ve pürüzsüz olmalarını sağlar, etkisi anında ortaya çıkar.

Diğer patentli bileşim Maxi Lip™ dudaklarda var olan kolajen üretimini aktive eder, dudaklara hacim kazandırırken kontür çizgilerini de belirginleştirir ve nemlendirir. Günde minimum 3 kez 29 günlük kullanım sonucu dudaklarda %40 kalıcı dolgunluk sağladığı gözlenmiştir.

İçeriğindeki acı biber ve tarçın özü de sağlıklı doğal rengin dolgun bir şekilde ortaya çıkmasına ve dudak kontürünün belirginleşmesine yardımcı olur.

Şeffaf ve 4 ayrı renkteki seçenekleriyle tek başına ya da rujun altına uygulanabilen Lip Plumper ile kadınlar dolgun, pürüzsüz ve çekici dudaklara kolayca sahip olabilecekler.
    • UYGULAMA ŞEKLİ:
    • Temiz ve kuru dudaklara bol miktarda uygulayınız. Sürdükten 1-2 dakika sonra karıncalanma ve yanma hissi yaşayabilirsiniz.
    • En iyi sonucu almak için günde en az 3 kere ve her gece yatmadan önce uygulamanız tavsiye edilir.
    • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

2. SweetCurse

SweetCurse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Ben kullanıyorum şuan.Gerçekten faydasını gördüm diyebilirm.

Golden rose’dan bir ilk daha! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir daha

Bir daha

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş… Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var. Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey. Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor...
  2. Bir Aşk Daha Tipiye Tutuluyor Daha İlk Dönemeçte.

Bir Aşk Daha Tipiye Tutuluyor Daha İlk Dönemeçte.

Dünyanın dışına atılmış bir adımdın sen Ömrümüzse karşılıksız sorulardı hepsi bu.. Şu samanyolu hani avuçlarından dökülen Kum taneleri var ya onlardan birindeyim.Yeni bir yolculuğa çıkıyorum kar yağıyor. Bir aşk tipiye tutuluyor daha ilk dönemeçte.. Çocuksun sen sesindeki tipiye tutulduğum Dönüşen ve suya dönüşen sorular soruyorsun. Sesin bir çağlayan olup dolduruyor uçurumlarımı. Kötü bir...
  3. TSK'DA BİR İLK Daha önce albay düzeyinde atama yapılan bir konuma kıdemli tuğgeneral

TSK'DA BİR İLK Daha önce albay düzeyinde atama yapılan bir konuma kıdemli tuğgeneral

Yüksek Askeri Şûra (YAŞ) kararı doğrultusunda 30 Ağustos’tan itibaren Genelkurmay Başkanlığı’nı üstlenecek olan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral İlker Başbuğ, kendi dönemine ilişkin ilk önemli icraatı Genelkurmay İletişim Daire Başkanlığı’nda yaptı. Genelkurmay Genel Sekreterliği İletişim Daire Başkanlığı'na ilk kez bir tuğgeneral atandı. Atama, Genelkurmay Başkanlığı'nın basınla olan...
  4. Obama'dan bir ilk daha

Obama'dan bir ilk daha

ABD Başkanı Obama, görevdeyken bir talk-show'a katılan ilk ABD başkanı olacak. Barack Obama, Jay Leno'nun perşembe geceleri yayımlanan ''The Tonight Show'' programına katılacak ve bir talk-show programına görevdeyken katılan ilk ABD Başkanı olacak. Programın sözcüsü Tracy Saint Pierre, yazılı açıklamasında, ''Başkan Obama, 19 Mart'ta stüdyoda konukların bulunduğu bir talk-show programına...
  5. Bir Kırmızı Halı Hikayesi…Golden Globes 2012

Bir Kırmızı Halı Hikayesi…Golden Globes 2012

Golden Globes 2012 Golden Globes Koleksiyonu Bir yıldız geçidi daha ....Hem şık hem zarifler...Siz bu güzeller arasından hangisini beğendini....Tabiiki elbiselerden bahsediyorum:D:D Elbiseleri taşıyanlar zaten güzeller ...Hadi bakalım melekler favoriniz hangisi söleyin.... Bir kırmızı halı hikayesi…Golden Globes 2012 Golden Globes 2012 töreni - Jessica Alba Golden Globes 2012 töreni...

Sayfayı Paylaş