gebe
  1. nurgul_92

nurgul_92 Forum Okuru

Golden'ın Denizdeki Güzel Oyunu

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında nurgul_92 tarafından paylaşıldı.

Güzel ve rüzgarlı bir havaydı ama bu tatlı Golden'ın oyun oynaması için engel değildi.Sahildeki herkesin dikkatlerini üzerine çeken bu sevimli köpeğin denizdeki oyununu sizde seveceksiniz

Golden'ın Denizdeki Güzel Oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güzel bı oyun

güzel bı oyun

burayı tıklayınız
  2. güzel bir öykü oyunu

güzel bir öykü oyunu

öykü oyunları çocuk oyuk oyuk oyun Hayvanat Bahçesine GeziEmre yatağında uyuyormuş ( gözler kapanır, uyur gibi yapılır ) Sabah olmuş, Horoz ötmüş ( çocukla,r horoz ötüşüne öykünürler ü ürü üüüü ) Emre kalkmış, gerinmiş ( gerinme öykünmesi yapılır ) Sonra elini, yüzünü yıkamış, dişlerini fırçalamış ( el yüz yıkama, diş fırçalama öykünmesi yapılır ) Yavaş, yavaş giyinmiş ( önce gömlek, sonra...
  3. Güzel Bi Oyun...:)

Güzel Bi Oyun...:)

Oyunumuz şöyle meleklerim... Beni tanıyanların benim hakkımda yorum yapmalarını istiyorum ne düşündüklerini merak ediyorum. Ama lütfen gerçekten içinizden gelenleri söyleyin kırılmam gücenmem kızmam :) Söz, melek sözü :D Size kendimi nasıl tanıttım, hakkımda nasıl düşündürdüm çok merak ediyorum. Benim hakkımdaki düşüncelerinizi bilmek istiyorum sadece bu kadar basit...:) Böyle bi oyun işte...
  4. Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

Çocukluğunuzun En Güzel Oyunu Hangisiydi?

çocukluk oyunları çocuk oyunları Sevgili melekler, bu konumuzla sizi çocukluk yıllarına götürmek istiyoruz. Şimdilerde her ne kadar çocuklar eğlenmek için bilgisayarları kullansa da bizim çocukluğumuz sokaklarda geçti. Çeşit çeşit oyunlarla her günü en mutlu şekilde geçirirdik. Peki o zamanlardan günümüze hangi oyunlar kaldı aklınızda? Saklambaç, yakan top, ebelemece, alim sende ve bir sürü...
  5. Tatlı Yavru Köpeklerin Güzel Oyunu !!!

Tatlı Yavru Köpeklerin Güzel Oyunu !!!

Gündem bir hayli yoğun ve iç karartıcı denilebilir.Biraz stres atmak için gündemden uzaklaşmak isteyenlere gelsin [MEDIA]

Sayfayı Paylaş