gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

En sevdiğim gömleğime japon yapıştırıcısı döküldü, nasıl becerdin demeyin tamamen benim aptallığım ve bu lekeyi nasıl çıkaracam bilmiyorum ne oılur yardım edin, yok mu bunun bir yolu :((

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Beyaz, desensiz bir kağıt havluyu veya temiz bir bezi, aseton ile ıslatın Yapıştırıcının bulaştığı kumaşın iç kısmında kalan küçük bir dikiş yerinde veya küçük ve göze çarpmayan bir noktada asetonun kumaş dokusuna zarar vermediğinden ve kumaşın rengine zarar vermediğinden emin olun.
    Aseton (Oje çıkarıcıyı) emdirdiğiniz kağıt havlu veya bez yardımıyla japon yapıştırıcısı olan noktayı ovmadan bastırarak tamponlayın.
    Kağıt havluyu 1-2 dakika yapıştırıcının üzerinde bekletin.
    Eski bir kredi kartı veya küt ağızlı bir bıçak kullanarak gevşemiş olması gereken japon yapıştırıcısını dikkatlice kazıyın.
    Şayet japon yapıştırıcı kumaşın arka tarafına kadar geçerse, bu işlemi kumaşın her iki tarafında birkaç defa tekrarlamanız gerekebilir.

gömleğime japon yapıştırıcı döküldü leke için acil yardımm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Japon Stil Vintage Gömlek

Japon Stil Vintage Gömlek

vintage gömlek japon gömlekleri japon gömlek stili gömlekler gömleği . bu tarz gömlekleri sevmem ama şortla aksesuarla tam benlık .
  2. her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

her geçen gün şişiyorum acil yardımm :(((

şişiyorum kızlarr yardım edın yaa zehırlı guatır ve adet duensızlıgınden dolayı vucudum ödem toplamıs ve ben her gecen gun şişiyorum ne ıyı gelır hangı bıtkı ıyı gelır yardımcı olun banaa lütfeennn
  3. Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:(

Kaşlarım eşittir derdim acil yardımmm:(

kaşlarım çok ince değerli melek dostlarım bayaği urastım ama kaslarım gürlesmio ne yapayım?
  4. acil yardımmm ltfen

acil yardımmm ltfen

meraba.istanbulda bir okulda okuyorum üniversitede.bu ikinci okulum.ilk okulmdan yasadıgım bir bunalım sebebiyle ayrıldım.daha dogrusu tecavüze ugradım ve hayala ilşkimi kestim yaklaşık üç yıl.en büyük hayallerimdendi evlenmek cocuk sahibi olmak.kim temiz kalır ki böyle bir olaydan sonra.kimsenin artık beni istemiyecegini düşünüyordum.üç yıl sonunda yeniden bir okula kaydoldum ve...
  5. acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

acil çocuk kalbi romanının özeti yardımmm

Melekler, acilen çok acilen çocuk kalbi romanının özeti lazım bana, ne olursunuz yardım edin, yarına yetişmesi lazım ve vaktim kalmadı :S

Sayfayı Paylaş